Fazilet Hanım Ve Kızları 29. Bölüm Özeti 30 Aralık Fragmanı #Ece’nin Bebeği Tehlikede

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları 29. bölümde neler olacak, 30 Aralıkta neler yaşanacak? Bu sorularınızın cevabı olan 29. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında…

Fazilet Hanım Ve Kızları 30 Aralık Özeti

Fazilet Hanım Ve Kızları 29. bölümde; Ece, sağlık durumu kötü olunca apar topar hastaneye kaldırılır. Bebeğinin durumu kritiktir. Yağız ise Yasemin’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için çabasından hiç vazgeçmez. Fazilet de aynı amaçla bir anne olarak elinden ne geliyorsa yapar. Hazım ise yavaş yavaş kendine gelip geçmişi hatırlamaya başlar. Yasemin’in ödü kopmaktadır. Fazilet Yasemin’in gizlediği bir şeyler var diye eline telefonu alır ve Yasemin’i takibe başlar.

Geçtiğimiz hafta Gökhan Yasemin’i kolundan vurmuştur. Şokta olan Gökhan ağzını açıp bir kelam edemezken Yasemin silahı temizlerken vurulduğunu söyler. Gökhan yanına aldığı Yasemin’i polise teslim etmek isterken Yasemin’in sözlerinden dolayı vazgeçer ve hastaneye giderler. Fazilet ise kendine geldiğinde hastanede Hazım’ın yanına gider ve ayağa kalkmasını ister. Sinan ise Hazan’a olan tavrı ile onu üzerken Hazan’ın yanında yer alan Yağız olur.

Sinan babasının yanında duracağını söyler. Sinan bir sonraki gün Hazan’a gitse de Hazan bir önceki gün yanında durmadığı için ona kızgınlığını anlatır. Fazilet ise Ece’yi ziyarete gider. Yağız ise Ece’nin suçsuzluğuna inandığı için bu işin arkasını bırakmaz ve Ece’nin susma hakkını kullandığını öğrenir. Ardından psikiyastriste ulaşmaya çalışır ve Yasemin ile bir bağı olup olmadığını araştırır.

Fazilet ise Yasemini öldürmek ister ama Yasemin kendini odaya kilitler. Fazilet eline bıçağı alır ve Yasemini öldürecekken Gölhan gelir ve Fazileti sakinleştirir. Fazilet kızının suçsuz olduğunu ve kurtarmak için her şeyi yapacağını söyler. Kerimenin yardımı ile tekrar konağa giren Fazilet her şeyi bilen Gültenden vicdanlı olmasını ve gerçeği soylemesini ister ama Gülten gerçeği söylemez. Gültenin çığlığına Gökhan gelir ve Fazileti kovar. Yasemin ise Kerime’yi kovar.

Ece ise artık bir Egemen değildir ve Hazımdan ayrılmıştır. Hazım ise Yasemin’i hatırlar ve yanındaki Yağız’a bir şeyler söylemek ister ama yaşadığı bir ataktır. Yasemin dediğini duyan Gökhan’ın şüphelerine bir yenisi daha eklenir. Yağız Hazım’ın bu durumunun arkasındaki ismin Yasemin olduğunu hisseder ama kanıtlamak için çabalar. Yasin ise Ece’nin yanına gider ve her şeye rağmen suçsuz olduğuna inandığını söyler.

Ece gözyaşlarına boğulur. Selin ise Ece’nin bebeğini öldürmek için adımlar atar ve bir yolunu bulup ilacı hapishanede bir kadına verir ve Ece’den kurtulacağını hesaplar. Çıkışta Yasin onu görür ve neden orada olduğunu sorar. Selin ise asıl senin ne işin var diye hesap sorar. Gökhan ise Yasemin’e eğer Ece oradan çıkmazsa her şeyi itiraf edeceğini söyler. Ece vitamin ilacı olarak gelen ilacı alır. İlacın Fazilet tarafından gönderildiğini zanneder ve içer. Mahkeme günü geldiğinde gerçek suçlu suçunu itiraf etti haberi Fazilet’i sevindirir ama olanlardan haberi yoktur. Gülten gerçek suçlu olarak gelir. Bakalım Ece’nin bebeği ölecek mi?

Fazilet Hanım Ve Kızları 29. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın