Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 30. Bölüm Özeti 6 Ocak Fragmanı #Fazilet’in İntikamı Acıdır

Fazilet Hanım Ve Kızları 30. bölümde neler olacak? Fazilet Hanım Ve Kızları 6 Ocakta neler olacak? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Fazilet Hanım Ve Kızları 6 Ocak Özeti

Fazilet Hanım Ve Kızları 6 Ocakta; Fazilet konağa dönmenin ve Yasemin’i alt edebilmenin galibiyeti ile Yasemin’i konaktan atmak için oyunlarına devam eder. Geçtiğimiz bölümde Gülten’i de bu yüzden ziyarete giden Fazilet eline geçen her fırsatta Yasemin’i ters köşe etmektedir. Kerime ise epeydir beklediği DNA testinin sonucu ile şaşkındır. Bakalım bizleri daha ne sürprizler bekliyor…Detaylar güncellenecektir.

fazilet hanım ve kızları 7 ocak resmi 1

Geçtiğimiz bölümde Hazım her şeyi hatırlayınca Yasemin iyice tedirgin olmuştu. Hazım’a gerçeği hatırlatmak adına gelen Fazilet ise Ece ile boşandığını söyleyince ortalık iyice karışır. Hazım olanları bir bir dinler ve soluğu Ece’nin yanında alır. Ece’ye tekrar kendisiyle evlenmek istediğinde Ece ona bir şart sunar ve evleneceğini söyler. Hazım’dan isteği annesinin de konağa geri dönmesidir.

Hazım isteğini kabul eder ve Fazilet de eve geri döner. Gökhan da Yasemin de şok olur. Fazilet şirketin imza hakkını da Gökhan’ın aldığını da Hazım’a duyurur. İyice ters köşe olan Yasemin evden çıkarken bir de Kerime’nin eve döndüğünü görür ve şok olur. Selinle konuşup eve dönmesini ister zira yardım edecek tek kişi Selindir. Ancak Selin dönemeyeceğini söyler.

fazilet hanım ve kızları 7 ocak resmi 2

Selin ise verdiği ilacın yanlış kişiye gitmesiyle Ece’nin bebeğine değil başka birinin bebeğine zarar gelince elindeki parayı susturma payı olarak vermek zorunda kalır. Yasemin ile görüştüğünde de parası olmadığını söyler ve para ister. Yasemin ise para için kartlarının kapatıldığını öğrenir ve Gökhanın karşısına geçince Gökhan içindekileri söyler. Yasemin morali bozularak çıkar.

fazilet hanım ve kızları 7 ocak resmi 3

Sinan ise gelen iş teklifi ile iyice heyecanlanır. Yurtdışından gelecek isim Sinan’ı sevindirirken Hazan’ı pek de memnun etmez hatta bu konuda kafası karışıktır.  Sinan bir de durumu Yağızdan gizler. Hazan da bu nedenle durumu paylaşmaz.

fazilet hanım ve kızları 7 ocak resmi 4

Hazanın bir şeyler gizlediğini anlayan Yağız imada bulunsa da Hazan iş görüşmesi konusundan bahsetmez. Hazım oğlu Yağız ile görüşür ve her şey için özür diler. Kerime ise DNA testi için Fazilet’ten para ister.

Hazan ise konuşmayı dinler ve istediği parayı vermemesini ister. Ece ise olanların ardından Hazım’ı mutlu etmek için yılbaşı için bir program düşündüğünü söylerken ablasını da Sinanla barışması konusunda eleştirir. Hazan ise kendisini anlaması bekler ve Sinan’ı sevdiğini ve vazgeçemediğini söyler.

Ece, ablasına Sinan’a aşık olmadığını söyleyince Hazan şaşırır. Ece bu yaşadığının sadece hayranlık olduğunu söyler. Hazanın kafasında soru işaretleri oluşsa da Sinana sakın beni yarı yolda bırakma diye sarılır. Fazilet Yasemini takip ettirir.

Yasemin ise kendisini seven tek kişiye gider. Fazilet ise ardı sıra oraya gelir. Hazan ve Sinan ise şirket için gelenin Nil olduğunu görünce şok olurlar. Fazilet ise Yasemini kızına sarılırken videoya çeker. Kerime’nin beklediği test sonucu gelir. Ikisi de değil diye Hazıma hesap sorarken Yağız da oradadır. 

Fazilet Hanım Ve Kızları 6 Ocak Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu