Fazilet Hanım ve Kızları 30 Eylül Fragmanı ve Özeti

Star Tv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Fazilet Hanım ve Kızları yine fırtınalar estirmeye devam ediyor. 23 Eylül Cumartesi günü yayınlanan bölümünde seyirciyi ekranlara kilitleyen başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Afra Saraçoğlu, Alp Navruz ve Tolga Güleç’in olduğu dizi 30 Eylül’de yayınlanacak olan bölümüyle de fırtınalar estirmeye devam edecek. 

Hazan Egemen Kozmetik’in reklam yüzü olduğunu söyler. Ece ise gözleri yaş içindedir ve bu haberle bozuk olan morali daha da bozulur. Hazım Bey’in Ece ile evleneceği haberi her yerde konuşulmaktadır. En sonunda Yağız da haberi alır ve Hazan’dan hesap sorar. Bu işte Fazilet’in parmağı olduğunu düşünen Yağız sinirle çıkar. En nihayetinde Ece ve Hazım Bey nikah için imza atmak üzere iken ev ahalisi gelir. 

Avşar Film yapımı, senaristliğini ise Sırma Yanık’ın yaptığı Fazilet Hanım ve Kızları 30 Eylül Cumartesi yayınlanacak olan 16.bölümde de olaylar durulmak bilmiyor. Geçtiğimiz bölümde Hazan, Sinan ve Yağız evin beyi Hazım Bey ve Ece’nin nikahına şahit olarak şok olurlar. Ece’yi ikna etmeye çalışan ablası hiç beklemediği tepkiler alır. Nikaha sevinen para düşkünü Fazilet ise her ne kadar sevinse de yüzü gülmek bilmez. Ece annesine de oldukça tepkilidir. Sinan ve Yağız ise babalarına resmen kükrerler. Haberi alan Egemen ailesinde kim var kim yoksa tek tek gelip hesap sorarlar Hazım Bey’e. Bu arada Yasin de ceza evinden kaçmıştır. Selin ile yalının yolunu tutar. Amacı Ece ile konuşmak ola Yasin gerçekleri duyar ve evi terk edince Ece bayılır. Yasin’i ise polisler götürür. Ece’nin annesinden dolayı evlendiğini düşünen Hazan ise olayın gerçek yüzünü öğrenmek için Yağız’dan yardım ister.

Ancak reddedilince mecburen tek başına bu işi çözmeye çalışır. Hazan işten ayrılmaya çalışsa da Yağız buna izin vermez. Yağız ile yüzleşen Hazan Yağız in bir işler çevirdiğini düşünür. Ece ise Yağız’ın yanına gider ve konuşurlar. Yağız ağzına geleni söyler. Odaya gelen Selin ile Ece büyük bir tartışma yaşar. Hazan ise Ecenin kardeşi olmadığını söyler. Kerime’nin evine giden Hazan ve Fazilet tartışırlar. Kerime ise hastaneden çıkmak için can atmaktadır zira Fazilet amacına o yokken ulaşmıştır.   Selin ile büyük tartışma yaşayan Ece evde de kavga edince Hazım Bey nazikçe Eceyi uyarır. Fazilet ise evlilik sözleşmesini imzalamaması için kızı Eceye demediğini bırakmaz. Hazan ile Sinan tartışırlarken bir adan yakınlaşırlar tam da bu sırada Yağız gelir. Evde ise Selin Ece’yi öldürmeye kalkar. 30 Eylül Cumartesi yayınlanacak bölümde ise bombalar bitmek bilmiyor. Ev ahalisi Ece’den kurtulmaya çalışırken Ece daha da dik durmaya başlar. Evin hanımı olduğunu bir kez daha dile getirir. Refika hanım ise Kerime ile hain planlar yaparak ondan kurtulmayı hedefler. Sinan ile Hazan bayağı eğlenceli dakikalar yaşarken Sinan’ın kıskançlığına maruz kalır. Hazan kardeşi Ece ile oldukça gergin dakikalar yaşamaya devam eder. Ece de Hazan’ı bir kez daha abla olarak görmediğini söyler. 

Fazilet Hanım veKızları 30 Eylül Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın