Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 34. Bölüm Özeti 10 Şubat Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 34. bölümde neler olacak? Fazilet Hanım Ve Kızları 10 Şubatta neler yaşanacak? Haberimizin devamında bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz…

Fazilet Hanım Ve Kızları 10 Şubat Özeti

Fazilet Hanım Ve Kızları 34. bölümde; Sinan, geçmişin hesabını sorar. Hazım ise Kerime’nin oynadığı bu oyun karşısında şok olmuştur. Sinan babasına bir insanı öldürdüğünü söylerken Hazım da ben abinin hayatını kurtardım diye kendini savunur. Sinan artık dayanamaz ve sen abimin babasını öldürdün ben senin oğlun değilim der. Hazım sinirle eline sailahı alır ve ortalığı karıştıran Kerimeye silahı doğrultur. Yağız ise içkili iken Hazan’ın kime aşıksın sorusu ile şok olur. 

fazilet hanım ve kızları 34. bölüm resmi 3

Geçtiğimiz bölümde Kerime kendine gelir. Hazan hemen ambulans çağırır. Bu sırada Nil de Hazan’ın yanına gelir. Kerime Sinan diye sayıklamaktadır. Fazilet ise Selin’in bebeği olmayacağını kaynanasına söyler. Kaynanası şok olur. Fazilet ise Selin’i tuttuğu gibi oradan çıkarır. Ece ise Hazım’a Yasin’e karşı bir şey hissetmediğini söylese de Hazım çok sinirlidir. Hazan ise Kerimenin hastanelik olduğunu Sinan’a haber verince Sinan mezarlıktan hastaneye gider. Fazilet ise Selin’in Ece’yi hapishanede iken zehirlemeye çalıştığını Hazım’a söyler. Hazım Bey bunları suçlama olarak kabul eder.

fazilet hanım ve kızları 34. bölüm resmi 2

Ece ise bunu duyunca şok olmuş bir halde eve girer. Selin ise odasında elinde bıçak beklemektedir. Hazım da arkasından gelir ve duyduklarım doğru mu diye sorar. Selin ise korku içerisinde beklemektedir. Sonunda gerçeği itiraf eder. Hazım da ikna ederek elindeki bıçağı almayı başarır. Sinan ile Kerime yan yana gelince Kerime’nin sözlerine kızan Sinan ben senin oğlun değilim deyince Kerime gerçeği öğrenmek için Hazan’ın yanında durmaya çalışır. Hazım ile Ece baş başa kalıp kızıma yardım edebilmem için bana yardım et diye yalvarır. Ece ise kabul etmez ama Hazım Selin’in karnındaki bebeği hatırlatır ve affetmesini ister. Ece kabul eder.  Gökhan ise geldiğinde Yasemin’in yüzüne bakmadan atölyeye gitmiş olan Sevda ve ufaklığın yanına gider. Elinde hediyeler ile çocuğu mutlu edince Sevda da teşekkür eder. Gökhan çocuğun konuşma probleminin tramvadan olduğunu öğrenince Sevda’nın anneliğini sorgular.

fazilet hanım ve kızları 34. bölüm resmi 1

Sevda ise özel konular deyip konuyu kapatır. Onları dinleyen Yasemin ise şüphelendi diye korkuya kapılır. Kerime’nin tavırları Yağız’ı şüphelendirir. Ece ise eline bıçağı alır ve yaptıklarını Yasin bilse yanında durmaz diye tehdit eder. Bu sırada odaya Yasin gelir. Yasin konakta kalmak istemez ama Selin kalma konusunda ısrar eder. Sinan ise babasının bir katil olduğunu öğrenip hesap sorar. 

Fazilet Hanım Ve Kızları 34. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu