Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 35. Bölüm Özeti 17 Şubat Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 35. bölümde neler olacak? Fazilet Hanım Ve Kızları 17 Şubatta neler yaşanacak? Haberimizin devamında bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz…

Fazilet Hanım Ve Kızları 17 Şubat Özeti

Fazilet Hanım Ve Kızları 35. bölümde; Hazan Yağızı bir kızla görünce şok olur. Farah ise Yağıza yoksa kardeşinin sevgilisine mi aşıksın diye Hazan gittiğinde köşeye sıkıştırır. Hazım ise Selin’in gebelik konusundaki yalanını öğrenir ve kızına artık rol yapma deyince Selin çok ağır konuşur ve babasına Eceye aşıksın der. Hazım ise kendisine dahi itiraf edemediğini bu sözle neye döndüğünü şaşırır. Hazan ve Sinanı ilişkisi çatırdarken Sinan ile Nil yakınlaştığında Fazilet Hanım onları görünce şok olur.

Geçtiğimiz bölümde Sinan Kerime’nin yanında Hazım’a ben ne yapacağım diye sorar. Hazım gerçekleri öğrenen Sinan’a hiçbir şey söyleyemez. Kerime ise Sinan’ı oğlu zannedip mutlu olmaya devam eder. Kerime konağa bu olayın ardından döner. Ece ise Selin’in dış gebelik yaşadığını öğrenir ve bunu Yasin’in yanında söyler. Yasin’in de kafası karışmıştır ve bebeğini görmek istediğini Selin’e söyler. Hazım ile Sinan ise gece baş başa konuşurlar.

Fazilet Hanım Ve Kızları 35. Bölüm Özeti Resmi 1

Sinan Hazım’ın öldürdüğü kişinin Yağız’ın babası olduğunu söyler. Baba ve oğul arasında hararetli bir tartışma sonrasında Hazım geçmişle bir kez daha yüzleşir. Sinan ise daha da ileri gidip ben senin oğlun değilim der. Hazan ise Fazilet ile Yağız konuşmasın diye elini keser. Bu olayın ardından Fazilet Hazan ve Yağız’ın her hareketini inceler. Yağız ise Fazilet’in ne anlatacağını Hazan’a sorar. Hazan dayanamaz ve seninle aramızda bir şey olmasından korkuyorlar der.

Fazilet Hanım Ve Kızları 35. Bölüm Özeti Resmi 2

Yağıza ne kadar saçma da olsa bu bir yanlış anlaşılma falan deyince Yağız yalnız kalmak ister. Sinan ise Nil’in yanına gider ve soru sormayacak birinin yanına geldim der. Hazım ise Kerime’yi öldürecekken Fazilet onu ikna eder. Hazan ise Sinanla buluşur. Sinan Hazan’ı dinleyince tam da aşık olduğu anda böyle bir laf deyince Hazan da şok olur. Fazilet ile Yazğı, Hazan hakkında konuşurlarken Kerime de bunları duyar ve hem Fazileti hem de Yağız’ı hain ilan eder. Kerime oğlumu sizin elinizden kurtaracağım deyip harekete geçer. Fazilet bir taraftan Kerime bir taraftan Hazan ve Yağız’ın arasındaki yakınlaşmadan duyduğu rahatsızlığı sonucunda plan yapmaya başlarlar. Hazım ise oğullarıyla yaşadığı problemler nedeniyle başına bin türlü bela açan Kerime’ye nefret doludur. 

Fazilet Hanım Ve Kızları 35. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu