Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 36. Bölüm Özeti 24 Şubat Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 36. bölümde neler olacak? Fazilet Hanım Ve Kızları 24 Şubatta bizi neler bekliyor? Haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Fazilet Hanım Ve Kızları 24 Şubat Özeti

Fazilet Hanım Ve Kızları 24 Şubatta; Fazilet Nil ve Sinanı bir arada görünce sinirlenip olanları anlatmak üzere Hazan’a gider ama Hazan ile Yağız’ı da bir arada görünce ne yapacağını şaşırır. Yasemin ise eline geçen videoyu herkese izletmekle tehdit eder ama Hazım ise onu hapse yollamakla onu tehdit eder. Kerime eline geçen kozu kullanıp Fazilet’e meydan okumaya devam eder ve Hazan’ın başına sıkıntı olacak bir plana başlar.Yasemin’in kızı ise herkesin önünde Yasemin’e anneye benzer bir şey deyince Yasemin şok olur. 

Selin Nil’in de desteğini alarak Ece’yi Selin’in bebeğinin katili gibi gösterirler. Selin gözyaşları içinde Yasin’i kendi yanında tutmak için konuşmalar yaparken Hazım da kızının durumuna üzülmektedir. Hazıma gelen telefon sayesinde Selin’in dış gebelik geçirdiğini öğrenen Hazım yine de gerçeği ulu orta söylemez. Ece ise Yasin’e gerçeği söylese de Fazilet’in de müdahalesi ile Yasin Ece’yi kıran sözler eder ve bebeğimin katili sensin demeye devam eder.

 

Ece’ye en büyük destek ise Hazım’dan gelir ve her şeyi bildiğini söyler. Çocuklarının yaptıklarını düşünen Hazım onları iyi yetiştirememenin ızdırabı içindedir. Hazan ise Farah’ı Yağız’ın yanında görünce şok yaşamış hatta durumdan Sinan’a dahi bahsetmemiştir. Sinan da sürpriz bir şekilde öğrenmiştir. Nil ise bu durumu ilerleyen vakitlerde kendi lehine kullanacağının sinyalini almıştır. Kerime ise oğlu bildiği Sinan’a Hazan’dan uzak durmasını söylese de Sinan onu umursamaz.

Fazilet Hanım Ve Kızları 36. Bölüm Resmi 1

Hazan ile Sinan arasında ise soğuk rüzgarlar esmektedir. Hazım ise dayanmaz ve kızı Selin’i karşısına alıp ona yalan söylediğini söyler. Farah ise bulduğu her fırsatta Hazan’ın Yağız’a olan ilgisini ortaya çıkarmaya çalışır. Ancak Yağız onu bu konuda uyarır. Hazan ise Yağız ve Farah’ı bir arada görmemek için adım adım Yağızdan kaçar. Gökhan ise Yasemin’in elinde kukla haline gelmiş durumdadır ve yaptığı kötülüklere pişmandır. Fazilet ise Sinanların şirketine doğru bir hışımla gider.

Fazilet Hanım Ve Kızları 36. Bölüm Resmi 2

Yasemin ise gideceği yeri öğrenip hemen Nil’e durumu haber verir. Kerime ise kendisinin suçlu olduğunu belgeleyen cdyi Fazilet’in odasında arar. Yağız ise Hazan’ın peşinde koşmaya devam eder ve evinin kirasını ödeyemesinin nedenini sorar. Daha soruyu cevaplayamadan kazandığı parayı hep hayra verdiğini Yağız bizzat öğrenir bir de kiralık ev aradığını öğrenir. Selin’in kayınvalidesi geleceği için Selin de telaşlıdır. Ece ile tartışırken Ee’nin karnındaki bebeğin Hazımdan olmadığını söylediğinde onları Kerime duyar. Hazım ise Gökhan ve Yasemin’in videosunu izler. Yasemin’i evden kovar. Gökhan ise boşanacağını söyleyince Yasemin şok olur. 

Fazilet Hanım Ve Kızları 36. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu