Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 37. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Fazilet Hanım Ve Kızları 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki bizi neler bekliyor? Haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Fazilet Hanım Ve Kızları 37. Bölüm Özeti

Fazilet Hanım Ve Kızları 37. bölümde; Yağız Hazan’ı kurtarmayı başaracak ve ikili bir kez daha yakınlaşır. Yasemin yenilgiyi kabul etmeyecek ve yeni planı ile Egemen Ailesine zarar verecek. Nil ise Sinan’a daha da yakın durmak için yeni adımlar atmaya devam edecek. Ece ise ne kadar Selin’e meydan okusa da Selin Nil’in ve Yasemin’in desteği ile başarılı olamadığı dakikalar olur. Fazilet ise kızlarını ezdirmemek için elinden geleni ardında koymaz. 

 

Geçtiğimiz hafta neler yaşandı gelin hep beraber hatırlayalım; Fazilet kızı Hazan ve Yağız’ı bir arada görünce çıldırır. Sinan ise kendisini Nil ile gördüğünü söyleyecek diye kapıda açıklama yapma peşindedir. Ancak Fazilet buna müsade etmeden Hazan’a plazayı terk edip konağa götürmeye gelir. Nil ise olanları öğrenmek için Sinan’ın yanına gelir. Koridorda öpüştükleri hakkında tartışırlarken Farah da onları duyar.

fazilet hanım ve kızları 3 mart özeti resmi 1

Hazan ile Fazilte tartışırken Farah gelince Hazan da onun Yağız’ın kız arkadaşı olduğunu söyleyip annesini bir nebze rahatlatır. Yasemin ise konaktan kovulunca intihar etmeye kalkar ama kızı Ömrüm’ü düşünüp vazgeçer. Ve konaktan gidecekken kızı ona sarılıp bırakmak istemeyince herkes hem çocuğun bu hareketine hem de Yasemin’in gaddarlığına bakakalır.

fazilet hanım ve kızları 3 mart özeti resmi 2

Fazilet ise Farah’ı sorguya çeker. Ardından da plazadan giderken Sinan’ı uyarıp kızına sahip çıkmasını söyler. Sinan da sözleri ile neyi ima ettiğini anlamaya çalışır. Selin’in kayınvalidesi konağa misafirliğe gelirken süslenir püslenir. Ece de Fazilet de bu durumdan hiç hoşnut değildir. Üstüne bir de Selin herkesten habersiz kayınvalidesine artık konakta yaşayacaklarını söyleyince herkes şok olur.

 

Onlar gittikten sonra Yasin buna sıcak bakmadığını söylese de Selin duygu sömürüsü yaparak Yasin’i de ikna eder. Ece Selin’le restleşmeye devam etse de Ece seni bitireceğim diye tehdit eder ve savaşı başlatır. Onları dinleyen kerime ise elinde kozları biriktirmektedir. Farah ve Hazan ise akşam yemeğine Sinan ve Yağız’ı davet eder.Yemekte Farah aşkı anlatırken Hazan hep Yağız ile olan dakikalarını hatırlar. Tatlıyı bahane edip gidip ferahlamaya çalışır. Ancak döndüğünde Farah’ı Yağız’ı öperken görünce elindeki tatlı tabağını düşürür. Yardım için yanına gelen herkesin yerine geçmesini söyler. Kerime ise Fazilet’i sözleriyle korkutmaya başarır. Fazilet ise başına dolanan Kerime belasından kurtulmak için bir şeyler yapması gerektiğini anlar. Ece’nin karnındaki bebeğin başkasından olduğu ile tehdit edip para isteyince Fazilet soluğu Hazım’ın yanında alır. Hazım ile Fazilet Kerime’ye karşı güçlerini birleştirme kararı alırlar. Kerime ise Hazan’ın başını yakmak için adamın birinden yardım ister. Bir rol yaparak Hazan’ı arar ve onu tuzağa düşürmeyi başarır. Ancak Hazan’ı gecenin bir köründe giderken gören Yağız Hazan’ı takip edince işin seyri değişir.  Fazilet ise Ömrüm’ü Yasemin’e getirir ve peşinde Gökhan vardır. Gökhan konuşmaları duyup Ömrüm’ün annesini merak etmiştir.

Fazilet Hanım Ve Kızları 37. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. sinan ve hazan birlikte olmalarını coooooooookkkkkkkkkkkkkk ama coooookkkk istiyorum lüüüüüüüüüüttttttteeeeennnnnn birlikte olsunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu