Fazilet Hanım Ve Kızları 7 Ekim’de Neler Yaşanacak? İşte Detaylar

Star Tv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Fazilet Hanım ve Kızları yine fırtınalar estirmeye devam ediyor. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan bölümünde seyirciyi ekranlara kilitleyen başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Afra Saraçoğlu, Alp Navruz ve Tolga Güleç’in olduğu dizi 7 Ekim’de yayınlanacak olan bölümüyle de fırtınalar estirmeye devam edecek. İşte Detaylar…

Ece, Selin’in elinden zor kurtulmuştu. Geceyi Yasin’in ailesinde geçiren Selin, bu durumun Hazım’a Ece tarafından dile getirilmesiyle soluğu orda alır ve Ece’ye hak verir. Selin ise küçük gördüğü Yasin’in ailesinin yanında kalmasına rağmen pek de rahat değildir. Fazilet Hanım ise Kerime ile yüzleşir. Kerime hesap sorarken Fazilet Hazım Bey’le olan geçmişini hatırlatarak göz dağı verince Kerime onunla geçmişinden bir oğlu olmadığını söyler. Hazım’a verdiği oğlunun aslında başka birinden olduğunu söyler. Bunlar konuşulurken Hazan gelir ama konuya hakim değildir. Yine de şüphelenen Hazan bu işin aslını astarını araştırmaya koyulur. Gökhan ise eve eşi Yasemin ile döner. Yasemin Hazım’ı iğnelerken Ece’ye Selin’e karşı bir olmaya davet eder. 

 

Hazan reklam yüzü için çekimlere Sinan’ın gelmesiyle gülümsemeyi başarır. Yağız ise bunu fark eder çekimi sonlandırır. Yağız ve Hazan çocuk esirgemeye ziyaret edince Yağız’ın daha önce gelmiş olması Hazan’ı şaşırtır. Bu sırada Güzide Hanım evden gidecekken Fazilet’in korktuğu Kerime ile bir görüşme ayarlar ve evden ayrılmaz. Fazilet ise evin asıl hanımı modundadır. Hazan ve Yağız çok mutlu dakikalar geçirirken Sinan onların yanına gelir. Gelecek bölümde ise Güzide Hanım Kerime ile Fazilet’e karşı plan yaparlar. Selin ise yine boş durmayacak ve Ece’ye karşı planlar yapacak. Kerime Hazım’a bile rest çeker ve konakta kalmak için elinden geleni yapar. Hazan ise Kerime ve annesinin Yağız ve Sinan ile ilgili sakladıkları gerçeğin peşine düşer. Ece bebeğini kaybetme korkusu içindedir. Hazım Bey ise her şeyden habersiz olmasına rağmen Ece’ye karşı daha dik durmaya karar verse gerek tavırlarında sert bir hava söz konusudur. Hazım Bey ve Ece düğün de yaparlar. Gelinliği içinde prenses kadar güzel olan Ece ve babası yaşındaki Hazım Bey’i düğünde bir sürpriz beklemektedir. Zira Selin Yasin ile konuşmuş ve bir plan yapmıştır. Bakalım sürpriz bu ikilinin yaptığı planın eyleme dönüşmesinden kaynaklı bir sürpriz midir izleyip görelim.

Fazilet Hanım Ve Kızları 7 Ekim Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fazilet Hanım Ve Kızları 7 Ekim’de Neler Yaşanacak? İşte Detaylar (3 Yorum)

  1. Ablam keşke tüm fragmanları yayınlasanız çok güzel olurdu en çok sevdyim dizilerden bi tanesi:)

    • canım bu fazilet hanım kızları diziyi sırf kızın ruhsuz annesi yüzünden yazmıyorum ruhumu daralttı bu kadar vicdansız bir anne babası yaşındaki adama kızını evlendirdi.

    • sitemizde çoğu çeviri ekibi günlük dizi konusunda tek başımayım akşam her gün iki dizi ile araştırma ve kulis çalışması yapıyorum kimi araştırmalarım doğru çıkıyor fragmanı yayınlanmadan neler olacağını yazabiliyorum ama bazen de aldığım bilgi 3-4 bölüm sonra ortaya çıkınca yalancı konumuna düşüyorum o sebeple fazilet hanım ve kızları ile alakalı kulis bilgisi hem bulamadım hemde o cadı kadına sinir oldum. Mesela fox Tv de KAdın dizisi var valla ilk bölüm izledim oturdum ağladım böyle ruhumu daraltacak dizi izlemek istemiyorum 🙂