Fazilet Hanım Ve Kızları 9 Aralık Özeti #Yasemin’in Oyunları

Nazan Kesal’ın Fazilet karakterine hayat verdiği Fazilet Hanım Ve Kızları heyecan dolu bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Fazilet Hanım Ve Kızları 9 Aralık özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Fazilet Hanım Ve Kızları 9 Aralıkta Neler Olacak?

Fazilet Hanım Ve Kızları 26. bölümde; Yağız, lansmanda yaşananların arkasında kim olduğunu araştırmaya koyulur. Yasemin’in ise hiç kimseden korkusu yoktur. Hazım ise ilacın etkisiyle her geçen gün daha da sinirli ve konuşulanları algılayamaz biri haline gelir. Fazilet kızı Hazan’a destek olurken Ece, Yasemin’in gerçek yüzünü sonunda acı bir tecrübeyle öğrenmiş olur. Hazım Bey ise iyice fenalaşınca iş seyehati bahanesiyle evden ayrılır ama bir hastaneye Gökhan tarafından yatırılır. Tıpkı karısı Yasemin’in söylediği gibi şirketin başına geçer. Ancak karşısına geçen Yağız her şeyi çözmüştür ve Yasemin’den hesap sorar. Fazilet ise Yasemin’i tartaklayıp ruh ve sinir hastalıkları doktorunun kartını bulur. Hesap sorma sırası şimdi Fazilettedir. 

Geçtiğimiz bölümde ise olanlar şu şekilde; Hazan Yağızın desteği ile Fazileti geri döndürmeyi başarırken Ece de annesinin evinde gözyaşı dökerek eski haline dönmeyi istemektedir. Eve geldiğinde ise Yasemin Eceyi Hazana karşı püskürtür. Hazan Ece ile konuşmak için geldiğinde önce Yaseminle konuşup onu uyarır ardından da Ece ile konuşur. Ece sözleriyle Yaseminin söylediklerini tekrar eder ve Hazan sinirle oradan ayrılır. Selin ise Ecenin karnında Yasin’in bebeğini taşıdığını öğrenir ve Yasin’in annesi ile tatsız anlar yaşarlar.

Ama Selin bu gerçeği saklamak zorunda kalır. Fazilet ise Hazanın Sinan ile barıştığını öğrenir. Yasemin ise Ecenin Hazana kızıp onun otelde geçen o geceden bahsetmesi ile yeni bir koz eline geçmiştir. Hazım Bey ise Sinan ve Yağız’dan Egemen soy adını almak ister. Yağız hiçbir kuvvetin soy adını alamayacağını söyler. Hazım ise ilaçların etkisiyle söylenenleri duymaz hale gelir.

Kerime’yi görünce verdiği çocuğu kendi çocuğundan ayırmadığını söyleyip Kerime’yi öldürmeye çalışır. Hazım ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Yasemin ise eşine Hazım’ın delirmek üzere olduğunu söyleyip şirketin başına geçmesi konusunda onu iknaya uğraşır. Fazilet ise Kerime’ye Egemen kardeşlerle komşu olduğunu eğer kızını Yasemin’den kurtarırsa DNA testi için yardım edeceğini söyleyince Kerime heyecanlanır. Bu sırada Gökhan eşi ile Hazım için harekete geçmeye karar verir ancak Yasemin işini gizli yapmak istediğini söyler.

Hazan, Sinan ve Yağız berbat durumda olan yeni iş yerlerini beraber olup güzelleştirirler. Sinan ve Hazan’ın yakınlaşmaları Yağız’ı acıtsa da kimseye hissettirmez. Hazım, Yağız odasına geldiği zaman bu odada tek Egemen var deyince kafalarda soru işareti bırakır. Yağız, Hazım’ın oğlu değil midir? Ece ise lansmana gitmek istediğini Hazım’a söyler. Fazilet ise Hazan’a destek oluyum derken sürekli o otel odasındaki geceyi hatırlatıp Hazan’ı içten içe üzer. Yasemin ise adamını gönderir ve herkesin o otel gecesinden haberdar olmasını sağlar. Hazan, Yağız, Sinan neye döndüğünü şaşırır. 

Fazilet Hanım Ve Kızları 9 Aralık Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın