Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları Nil Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Detaylar

Fazilet Hanım Ve Kızları Nil karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? Gerçek adı bilgileri haberimizin devamında açıklanmıştır.

Fazilet Hanım Ve Kızları Nil Kimdir?

Fazilet Hanım Ve Kızları’nda geçtiğimiz sezondan tanıdığımız Nil tekrar diziye dahil olacak. Fazilet Hanım Ve Kızları Nil, Sinan’ın eski sevgilisidir. Tutsak dizisinde Nazlı karakterine hayat veren oyuncu, tekrar  Fazilet Hanım Ve Kızları  oyuncu kadrosuna Tutsak dizisinin erken final yapması ile geri döneceği yönünde haber aldık.

tuğba melis türk resmi7

Fazilet Hanım Ve Kızları Nil’in gerçek adı ise Tuğba Melis Türk. 7 Eylül 1990 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gözleri açan güzel oyuncu 2011 senesinde katıldığı güzellik yarışmasında Best Model of Turkey birincisi olmuştur. 1.76 boyunda olan Tuğba Melis Türk, ailesi ile birlikte Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelmişlerdir. 

tuğba melis türk resmi6

İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan başarılı oyuncu, mezuniyetin ardından oyunculuk konusunda eğitim almıştır. 2013 senesinde Beşiktaşın ünlü futbolcusu Ersan Gülüm ile nişanlanmasına rağmen evlilik kararı vermeden ayrılmışlardır.

tuğba melis türk resmi8

Daha önce Şimdi Onlar Düşünsün, Hatasız Kul Olmaz, Merhamet, Sana Bir Sır Vereceğim, Laz Vampir Tirakula, Leyla ile Mecnun, Adını Feriha Koydum, Kolpaçino : Bomba, Sevgi Bağlayınca, Cehennem, Uygun Adım Aşk, Sevgili Düşmanım, Senin Uğruna, Bez Bebek, Annem, Arka Sokaklar, Büyük Buluşma, Kara Ekmek gibi yapımlarda rol almıştır. En çok adını duyurduğu dizi 2013-2014 yılları arasında yayınlanan Merhamet dizisindeki Melike rolü iken en çok tanınmasını sağlayan film ise Türkiye’nin ilk defa yayınlanan üç boyutlu sinema filmi olan Cehennem’dir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu