Fazilet Hanım Ve Kızları Sevinç Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Detaylar

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları Sevinç kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? İşte oyuncu hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızın cevabı haberimizin devamında…

Fazilet Hanım ve Kızları Sevinç Kim?

Sevinç Hazım Beyin vefat eden eşi Sinan, Gökhan ve Selin’in annesidir. Hazım demans hastası olunca onun adını sayıklamıştır. Sevinç Hanım resim konusunda da oldukça yeteneklidir ve pekçok tablosu bulunmaktadır. Hazım ise eşinin yaptığı resimleri baş tacı etmiştir. En çok da ailesinin resmini yaptığı tabloyu.

Sevinç Gökhan ve Yasemin ilişkisine karşı biridir. Yasemine de açık açık bunu söylemiş ve ailenin bir üyesi olamayacağını söyleyince Yaseminin en nefret ettiği kişi olmuştur. Sevinç oğluna Yasemin’i ne kadar çok sevdiğini gördüğünü ama Yasemin’in ne için ailesine girmek istediğini baktığında görebildiğini söyler. Geleceği görmüş olsa gerek Sevinç, ailesine Yasemin’i hiç yakıştırmamıştır. Yasemin Egemen ailesinin deprem sebebidir. Bunu yıllar önce Sevinç Hanım hissetmiş ama engele olamamıştır.

Peki Sevinçin gerçek adı nedir? Fazilet Hanım Ve Kızları Seviç’in gerçek adı Zerrin Nişancı. 1977 senesinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Hukuk Fakültesi mezunudur. Ancak avukatlık yapmamış olan oyuncu takı tasarımı, yöneticilik, gelişim seminerleri ile ilgilenmiştir. Daha önce evlenmiş olan oyuncunun bir kızı vardır ve eşinden ayrılmıştır. Plato Film Okulu’nda oyunculuk konusunda eğitim almıştır. 46 yaşında oyunculuğa başlayan oyuncu, Aşkı Memnu, Bir Günah Gibi, Kurt Seyit Ve Şura, Gönül İşleri, Avni Amca, Doktorlar gibi yapımlarda rol almıştır. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın