Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları Yasemin Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin kimdir? Gerçek adı nedir? Yaşı boyu kilosu daha önce ro aldığı dizileri haberimizin devamında sizlerle…

Fazilet Hanım Ve Kızları Yasemin Kim?

fazilet hanım ve kızları 16 aralık resmi 4
Star Tv ekranlarının Avşar Film yapımı dizisi Fazilet Hanım ve Kızlarında Demet Evgara benzerliği ile dikkatlerini üzerine çeken Yasemin yetiştirme yurdunda büyümüş ve Zeliha adındaki yurt çalışanının desteğiyle henüz 16 yaşında ilen iç çamaşırı reklamında oynamıştır. Çok küçük yaşta hamile kalan Yaseminin bir de kızı olmuştur. Onu bir sır gibi saklamıştır. Zengin bir aileden olan Gökhan ile evlenen ve paraya kavuşan Yasemin her ay Zelihaya para vermiş ve evden çıkmadan kızını büyütmesini  istemiştir.

Zeliha bunlar olmadan önce Cemileyi yani Yasemini kötüye kullanmaktan işinden olmuştur. Yasemin de her ay yüklü miktarda para verince  Zeliha çocuğa bakmıştır. Fazilet ile sıkıntılar yasayan Yaseminin tüm gerçeğini öğrenen Fazilet ise Yaseminin kızını konağa bir yalanla getirmiştir. Asıl adı Cemiledir ama sonradan adını değiştirmiştir. Geçmişini hatırlatan Cemile adını duyduğunda da bile korkmaktadır.

fazilet hanım ve kızları 9 aralık resmi 1
Fazilet Hanım ve Kızlarında Yaseminin gerçek adı Hazal Türesan. 1985 Ankara dogumlu olan oyuncunun boyu 1.70 kilosu ise 50.  Ankara Üniversitesi Dil Tarih Ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncunun kamera karşısına çıktığı ilk dizi Kara Para Aşk dizisidir. Kara Para Aşk dizisinde Aslı karakterine hayat vermiştir. Bu dizinin dışında Unutma Beni dizisiyle de büyük beğeni almıştır.  Tatlı Intikam adlı dizide Başak karakterine hayat vermiştir.

Güzel oyuncu çocukken bile taklit yapmaktan hoşlandığını oyuncu olmak istediğini anlatan oyuncu Soytarılar Okulu, Kuşlar, Çöplük Turgay, Azizname, Deniz Yıldızı, Yeniden Başla asli yapımlarda yer almıştır. Yasemin karakteri ile mükemmel bir oyunculuk sergilemektedir. Babasi yıllar önce kansere yenik düşüp vefat edince çok zor günler geçirdiğini belirten oyuncunun çalışma hayatı sayesinde kendisini toparlayabildigini anlatıyor.

fazilet hanım ve kızları 18 kasım resmi 4

Peki sizler Fazilet Hanım ve Kızlarında Yasemin hakkında ne düşünüyorsunuz? İlerde Gökhan ile ayrılırlar mı? Yaseminin kızı kimden? Yaseminı canlandıran Hazal Türesanın oyunculuğu nasıl? Yorumlarınızı bekliyoruz…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu