Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları Yasemin’in Kızı Kimdir? Babası Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Fazilet Hanım Ve Kızları Yasemin’i kızı olduğu ortaya çıktı. Yasemin’in kızı kim?Oyuncunun gerçek adı nedir? Bu sorularınızın cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

mrüm nur resmi 1

Fazilet Hanım Ve Kızları Yasemin’in Kızı Kim?

Fazilet Hanım Ve Kızları son bölümde olaylar iyice karıştı. Hazım Yasemin’in yaptıklarını bir bir öğrenirken Fazilet ise konağa dönerek Yasemin’i her hamlesinde köşeye sıkıştırmayı başardı. Ancak Fazilet için bu yeterli değildi. Yasemin’in de sakladığı bir sırrı olmalıydı. Ahmet’ten yardım alan Fazilet Yasemin’i takip ettirdi.

mrüm nur resmi 2

Yasemin herkesten sakladığı kızının yanına gitmişken Fazilet ise Ahmet’in de yardımı ile eve kadar girip her şeyi telefonuna kaydetmeyi başardı. Ve olaylar tam da burada iyice karıştı. Yasemin’in kızı evde biri olduğunu anlatmaya çalışsa da kimse anlayamadı. Konuşma zorluğu çeken kız durumunu anlatamadı. Fazilet ise müthiş bir fırsat elde edip kızı sürpriz bir şekilde konağa getirince Yasemin şok olur. Peki Yasemin’in kızı kimden, kızın babası kim? Bu sorularınızın cevabı henüz netlik kazanmasa da Yasemin’in herkesten sakladığı bir ilişkisinden dünyaya gelmiş olduğu aşikar.

mrüm nur resmi 4

Yasemin’in kızına hayat veren çocuk oyuncu ise Ömrüm Nur Çamçakallı. 8 yaşında olan tatlı oyuncu İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Henüz küçük olduğuna aldanmayın oyuncu pek çok reklamda ve filmde rol almıştır. Son olarak Rüzgar adlı film için kamera karşısına geçmiş olan oyuncu, daha önce No 309 adlı dizide de rol almıştır. No 309 adlı dizide uzun süre görev alan tatlı oyuncu, Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler adlı dizide Songül’ün küçüklüğünü canlandırmıştır. Sizler için o sahneyi de paylaşmak istedik.

mrüm nur resmi 3

Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde de Yasemin’in sır gibi sakladığı kızına hayat veren oyuncu dizide annesini o kadar özlemiştir ki Yasemin’i bırakmak istemez. Yasemin’in paçasına yapışan kızına Yasemin’in tepkisi ise oldukça sert olmuştur. İşte sizler için Fazilet’in Yasemin’in kızını konağa getirdiği o sahnenin yer aldığı Fazilet Hanım Ve Kızları 30. bölüm fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Bu film gibisini tanımıyorum kim yazdıysa helal diyorum inşallah gerisindeki bölümlerde güzel olur

  2. Bu film gibisini tanımıyorum kim yazdıysa helal diyorum inşallah gerisindeki bölümlerde güzel olur???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu