Feda

Feda 1. Bölüm Özeti #Yoo Jung Mahkum

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Feda dizisinin birinci bölümünde neler olacak haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Feda Dizisi 1. Bölüm Özeti

Dizi başsavcı olan Ahn Do Hoon’un Kang Yoo Jung’u beş yıl hapse mahkum etmesiyle başlar. Başsavcının gözleri yaşlarla dolu da olsa Kang Yoo Jung hem bir kadını hem de karnındaki bebeği öldürmek suçundan yargılanır.  Üstelik olay mahallini de terk ettiği için cezası ağırlaştırılmıştır.

 

Dizinin devamındaki sahnede Min Hyuk zengin kişilerin olduğu bir partide gönlünü kaptırdığı ve sonra da görüştüğü Ye Ji ile romantik dakikalar yaşar. Ye Ji de ünlü bir oyuncudur. Min Hyuk dışarı çıktığında bir taksiye biner. Taksideki kız Yoo Jungtur. Min Hyuk sen kimsin der. O da kendini tanıtır. Min Hyuk sınır olur. Yolda bir kız görür ve hemen arabadan inip o kızı kovalamak ister. Bu sırada Yoo Jungun parasını da vermez. Min Hyuk  ailesi zengin olan babasından aldığı para ile geçimini sağlayan biridir.

Feda 1. Bölüm Resmi

Min Hyukun sevdiği kızı ailesi istemez ama Min Hyuk o kızla evlenmek ister. Babasi zengin bir ailenin kızı ile evlenmesi ise ayak diretir. Üvey annesi ise bakar ki baba oğul kavga edecek Min Hyuka bir yüzük verir ve evlilik teklifi işini hızlandır der. Ancak Min Hyukun o kızla evlenmeye hiç niyeti yoktur. Üvey annesinin verdiği yüzüğü yanında götürür. Yoo Jung ise çok fedakardır başsavcı olan sevgilisi için birçok iş yapıyordur. Ama gel görelim ki sevgilisini aradığında sevgilisi telefonunu açmaz zira başka bir kadınla birliktedir.

Feda 1. Bölüm Resmi1

Zavallı Yoo Jung ise yedinci tanışma yıl dönümleri için ina bir sürpriz olsun diye bir şeyler hazırlar ama sevgilisi hiç de ona değer vermiyordur. Yoo Jung morali bozulmuş bir şekilde Min Hyukun kendisine atmış olduğu yüzüğü dener. Bu sırada babası gelir ve sevgilisinin kendini çağırdığını söyler. Başsavcı Yoo Jung’u alıp bir restoranta götürür ve evlilik teklifinde bulunur. Yola çıkarlar ve yağmurlu havada bir şeye çarparlar. Başsavcı Yoo Junga sen inme der.

Feda 1. Bölüm Resmi2

Başsavcı çok uğraşınca Yoo Jung ne oldu diye yanına gelecekken başsavcı hem kıza hem de bir şey otur geliyorum der. Yoo Jung çok mutlu bir şekilde eve gider ve babasına evlilik teklifi aldığını söyler. Başsavcı ise geriye döndüğünde kanlar içinde olan Min Hyukun sevgilisinin başında Min Hyuk vardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

    1. mira hoşgeldin sitemize canım ben ilk bölümlerde o kadar severek izlemiştim ki meryemi ama uzayınca bence tadı kaçtı sen ne düşünüyorsun?

  1. meryem dizisi ilk bolumleri cok heyecenliydi şimdi iyi deyil final yapsalar guzel olur

  2. evet filiz ya simdiki bolumleri cok sikici…tadi kacti su anda tek izleme sebebim meryem guzelligi cok guzel kiz dimi?? ama dizi reytingi dusdu epey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu