Oyuncu Kadrosu

Ferhat İle Şirin Hayriye Kim? Hayriye Karalı Gerçek Adı

Ferhat İle Şirin dizisi bomba oyuncu kadrosu ile ekranlara geliyor! Ferhat ile Şirin Hayriye kim gözüm bir yerden ısırıyor ama kimdi bu oyuncu diyorsanız hemen sizlere oyuncu hakkında hazırladığımız bilgileri hem de karakter hakkında detayları sunalım.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar ve Cansu Dere’nin bulunduğu Ferhat ile Şirin dizisinde Banu ve Şirin’in babaannesi Hayriye dizinin en otoriter karakteri olarak karşımızda olacak. Evin tüm işlerini üzerine alan ve dimdik durmak zorunda bir kadın olarak karşımıza çıkan Hayriye, Banu’yu da kendisi gibi yetiştirmiştirferhat ile sirin dizisi ısıl yucesoy resmi. Mafya lideri halleriyle dikkat çeken Hayriye, işlerin hepsini kendine çok benzeyen Banu’ya devretmiştir. Banu’nun da en büyük destekçisi olmuştur. Ona akıl vermeyi de ihmal etmeyen Hayriye, torunu Şirin’i bir türlü bu dünyaya adapte edememiştir.

Banu ve Şirin’i her şeyin üstünde tutan Hayriye, yer geldiğinde onlar için tüm dünyayı yakabilecek bir karakterdir. Her dediğinin dinlenmesini isteyen Hayriye, kararlarına saygı duyulmadığında gözü dönebilir.

Ferhat ile Şirin Hayriye’nin Gerçek Adı oynadığı Diziler

Işıl Yücesoy Ferhat ile Şirin dizisinde Hayriye karakterine hayat verecek. Oyuncu en son ATV ekranlarında yayınlanmış “Aşk ve Mavi” dizisinde Refika Göreçki karakterine hayat vermişti. “Ankara Devlet Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan usta isim ilk defa 1981 yılında “Milcano” isimli sinema filminde yer almıştır. ferhat ile sirin ısıl yucesoy resmi2008 “Yol Arkadaşım” dizisinde; 2010 “Yer Gök Aşk” isimli dizilerde canlandırdığı karakterler ile kariyerinin zirvesine çıkan usta isim bu zamana kadar toplam da 23 ayrı projeye adını yazdırmayı başarmıştır. Başarılı isim Işıl Yücesoy’un yer aldığı son 5 projesine baktığımızda;

Ferhat ile Şirin Işıl Yücesoy Oynadığı Diziler

  • 2017 – Aşk ve Mavi
  • 2015 – Hayat Mucizeler Gebe
  • 2014 – Unutursam Fısılda
  • 2014 – Kara Para Aşk
  • 2010 – Yer Gök Aşk

Oyuncu Show Tv ekranlarında yayınlanan “Çukur” dizisine dahil oldu diye haberler çıksa da dizide rol almamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu