Ferhat İle Şirin İlk Fragmanı Yayınlandı! İlk İzlenimler Neler?

Ferhat İle Şirin İlk Fragmanı 31 Ekim 2019 Perşembe günü yayınlandı. Yakın zamanda yayınlanacak olan dizinin birinci bölüm fragmanı kısa süre içinde binlerce kişi izleyerek dizinin geleceği hakkında oldukça önemli bir veri elde ettik.

Q3 Medya tarafında yapımı üstlenilen ve yakın zamanda Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan baş rollerinde tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar ve Cansu Dere gibi oldukça önemli isimlerin yer aldığı Ferhat ile Şirin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Gelin öncelikle bu fragmanı verelim. Daha sonra ilk izlenimleri paylaşalım.

Ferhat İle Şirin Tanıtım Fragmanı (İlk Bölüm)

Bir çok dizisinin aksine ilk tanıtım fragmanı dizi hakkında çok fazla detay vermedi. Oldukça sırlı bir dizi gibi geldiğini en baştan paylaşmak isterim. İlk olarak semazenlerin içinde yayına giren fragman da Tolga Sarıtaş (Ferhat) Semazenleri izlerken arka plan da

“İbnül Vakt ne demek bilir misin?”

aynı ses sorduğu soruya cevap vererek İbnül Vakt kelimesi zamanın oğlu diye açıklayarak fragmandaki sahne semazenlerin olduğu yerden bir anda başka bir zaman da Ferhat’in yanına silahlı Banu ve adamı giriyor.Ferhat ile Şirin Tanıtım Fragmanı ilk görsel - Ferhat İle Şirin İlk Fragmanı Yayınlandı! İlk İzlenimler Neler?

Ferhat’a silahını doğrultup sakin olmasını istiyor. Şahsen ilk bölümde bu kadar karmaşa biraz fazla geldiğini, o kadın neden Ferhat’ı ve yanındaki kıza zarar vermeye çalıştığını şahsen anlayamadık.

Ferhat İle Şirin İlk Fragman Sonrası Analizlerim

  • İlk bölümde hikayenin tamamı verilmeye çalışılmış
  • Ferhat ilk bölümde hem semazenler arasında hem silahlı adamlar arasında
  • Vuslat dizisine benzer yönleri çok fazla
  • Hikaye olarak benzemese de teması, konuşmaları benzediğine dair his uyandırdı
  • Ferhat, Şirin’e karşı aşkı İlahi aşka dönüşme hikayesini vermeye çalışılmış
  • Hem Silah hem aşk hem de ilahi aşk tadında olduğu için Vuslat dizisine benzemiş
Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  15 Ekim Edho Fragmanı Yayınlandı! Edho 143. Bölümde Neler Olacak?

Benim bu eleştirilerin ve analizlerim ilk tanıtım fragmanından gördüğüm sahneler üzerinde yaptım. İlerleyen zaman da çıkan fragmanlar bu analizleri bastan sona değiştirmeme sebep olabileceğini de söylemek isterim. Şimdilik hoşça kalın.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM