Oyuncu Kadrosu

Ferhat İle Şirin Oyuncuları Kim? Dizinin Tüm Oyuncu Kadrosu

Q3 Medya tarafında yapımı üstlenilen Ferhat İle Şirin Oyuncuları bugün itibari ile %100 olarak tamamlandı. Dizinin reytinglerine göre diziye yeni gelen oyuncular zamanda dahil edilecek.

Fox TV ekranlarında başlayacak olan  dizide  adından da anlaşılacağı gibi büyük aşk yaşayan Ferhat ile Şirin hikayesini farklı açıdan yorumlayan, türlü türlü entrikalar ile ikiliyi ayırmak isteyenlere karşı ikilinin aşkının her defasında güçlendiğini izleyeceğiz.

Ferhat İle Şirin Oyuncuları (Tüm Kadro)

Baş roller de yer alacak isimleri dizinin inandırıcılığına ve çift olması konusunda seyirciyi ikna etmesi için özenle seçildiğini söylemek isterim. Hadi sizleri daha fazla meraklandırmadan Ferhat ile Şirin oyuncu kadrosu hemen alt kısımda sizleri beklemektedir.

Tolga Sarıtaş (Ferhat)

30 Mayıs 1991 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu, şu an 28 yaşındadır. İkizler burçlu olan oyuncu, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Coğrafya bölümünü dışarıdan okuyarak tamamlamıştır. Aslen Sivaslı olan Tolga, Esenyurt Belediyesinin tiyatro sahnesinde oyunculuğa adım attı.ferhat ile sirin tolga saritas resmi Kendisini tiyatro sahnelerinde geliştiren oyuncu, ilk defa kamera karşısına 2010 yılında “Öyle Geçer Zaman ki” isimli dizide oynadığı rol ile ekranlarda gözükmeye başladı.Lakin, ülke çapında tanınan bir oyuncu olması, 2013 yılında dönemin en önemli dizilerinden olan “Muhteşem Yüzyıl” isimli dizide Şehzade Cihangir karakteri ile tanınmış, Güneşin kızları isimli dizide ise oldukça popüler bir oyuncu haline gelmiştir. 

Leyla Tanlar (Şirin)

en son bizler Şahin Tepesi dizisinde Deniz karakteri ile hatırlıyoruz. Şahin Tepesi dizisinin reytinglerinin düşük olması nedeni ile ekranlardaki ömrü kısa olması nedeni ile Leyla Tanlar da kendisini tam olarak gösteremedi.

Başarılı oyuncu Leyla, Şahin Tepesi dizisinden önce ise Kanal D ekranlarına büyük umutlar ile gelen ama beklediği ilgiyi göremeyen Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Çandarlı Hali,l Paşa’nın kızı Esleme karakteri ile dikkatleri daha ilk bölümden itibaren çekmişti. Ancak dizi masraflarını karşılayamadığı gerekçesi ile ekranlara erkeden vefa etmişti.ferhat ile sirin leyla tanlar resmi

Leyla Tanlar Aralık 1997 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Özel Şişli Terakki’de ilk ve ortaokulunda zorunlu eğitimlerini almıştır. Lise eğitimini ise İtalyan Lisesinde alan Leyla, daha küçük yaşlarda tiyatro ile tanışmıştır. Anaokulunda Küçük Deniz Kızı adlı bir oyunda oynamıştır.

Koç Üniversitesi Görsel Sanatlar bölümünde eğitimine lisans eğitimini tamamlayan Leyla ayrıca oyunculuk üzerine ise Akademi 35 Buçuk adlı merkezden oyunculuk konusunda eğitim almıştır.

İlk defa kamera karşısına Paramparça isimli dizide Cansu karakteri ile başlamıştır. Şahin Tepesi ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinden sonra şimdi yeni sezonda Ferhan ile Şirin dizisi Şirin karakteri ile karşımıza olacak. Büyük bir ilgi ile takip edilecek olduğuna şimdiden inandığım dizi için Tol-Ley fan gurubu eminim ki sezon içinde %100 kurulacak bir fan gurubu olacak.

Cansu Dere (Banu)

Yakın zamanda T( için Med yapımın üstlendiği dizi için anlaşma sağladığı basına yansımış, ancak tarafların rızası ile Cansu Dere diziden ayrılmıştı. Tüm basın Cansu hanım ve Acun, neden böyle bir kara aldığını merak ederken, güzel oyuncu yeni sezonda bomba bir dizide rol alması ile dikkatleri başka yöne çevirdi.ferhat ile sirin cansu dere resmiCansu Dere 14 ekim 1980 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi arkeoloji bölümü mezunudur. Hemen aklınıza, Cansu DERE nasıl oyuncu oldu diye soru geldi demi? Merak etmeyin. Onu da açıklayacağız. Cansu’nun hayatını %100 değiştiren olay, 2000 yılında Miss Turkey yarışmasına katılması ve yarışmadan 3. olarak ayrılmasıdır.

Sonrasında Profesyonel anlamda mankenliğe başladı. Bir çok önemli moda tasarımcılarla birlikte iş yaptı. Mankenlik yaptığı sırada 2003 yılında “Alacakaranlık” isimli dizide Iramak karakterine hayat vermesi ile oyunculuğa da adım atmış oldu.

Bir çok yerde kendisin ülke çapında popüler bir oyuncu haline getiren 2006 yılında yayınlanan Sıla isimli dizide baş tol olarak Sıla karakterine hayat vermesi nedeni ile kendisine hala Sıla diyen bir çok hayranı olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten Sıla karakteri ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Cansu Dere, en son 2018 yılında Şahsiyet kadrosunda yer almıştı.

Yıldıray Şahinler

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol almıştır.ferhat ile sirin yildiray sahinler resmi

Işıl Yücesoy

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan ve geçtiğimiz sezon final yapan  başrollerinde Emrah ve Burcu Kıratlı’nın rol aldığı “Aşk ve Mavi” dizisinde Refika karakterine hayat vermiştir. Ankara Devlet Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olan usta isim ilk defa 1981 yılında “Milcano” isimli sinema filminde yer alması ile sektöre adım atmıştır.ferhat ile sirin isil yucesoy resmi2008 “yol Arkadaşım” dizisinde 2010 “Yer Gök Aşk” isimli dizlerde canlandırdığı karakter ile kariyerinin zirvesine çıkan usta isim bu zamana kadar toplam da 23 ayrı proje adını yazdırmayı başarmıştır. Başarılı isim Işıl Yücesoy’un yer aldığı son 5 projesine baktığımızda;

  • 2017 – Aşk ve Mavi
  • 2015 – Hayat Mucizeler Gebe
  • 2014 – Unutursam Fısılda
  • 2014 – Kara Para Aşk
  • 2010 – Yer Gök Aşk

(Dizide oynayacak oyuncular hakkında bilgi geldikçe bu yazı güncellenecektir. )

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu