Komşular

Fox Tv’nin Günlük Dizisi “Komşular” Başlama Tarihi ve Oyuncu Kadrosu

Fox Tv uzun zamandır günlük dizi arayışı içerisinde idi. Bu konuda deneme yanılma yöntemi ile değil daha önceden çeşitli kesimler tarafından beğenilmiş ve yayınlandığı ülkede karşılık bulabilen ve kendi kültürümüze yakın diziyi arıyordu. Fox bu diziyi bulmuş gibi gözüküyor.

komşular dizi resmiİ

“Komşular” Dizisinin Konusu, Başlama Tarihi ve Yayınlanma Saati

Fox tv gündüz kuşağında hafta içi 17:00 saatinde diğer kanallardan geri kalmamak ve izlenme oranlarını artırmak için yakın zamanda seyirci ile buluşacak. Komşular adlı dizi daha önce Avusturalya’da 1985 yılında yayın hayatına başlamış ve Avusturalya tarihinde en fazla yayında kalan dizi olma  başarısını göstermiştir. Fox Tv içinde uzun soluklu bir dizi olması, yeni bir gündüz kuşağı için dizi arama zahmetine uzun bir süre ara verdireceğe benziyor. Komşular  Avusturalya’daki ismi ile “Neighbours” adlı dizinin ana yapımcısı Don Batty’dir.  Komşular Dizisinin konusu ise  dizinin adı üstünde komşuların birbirleri ile olan zaman zaman güldüren zaman zaman çekişmeli konularının yer aldığı bir dizi olacak.

komşular dizi resmi 22

 

Orjinal adı olan “Neighbours”  Avusturalya versiyonunun konusu Ramsey caddesindeki komşuların hikayesini anlatır. Dizi 1985 yılında yayın hayatına başlamış ve halen devam ediyor.  Türkiye’de Komşular dizisi nerede çekileceği şu anda sır gibi saklansa da müstakil evlerin olduğu sakin bir mahallede çekilecek. Çekimlerin yapılacağı sokağın adı  Karanfil sokak olacak. 

komşular dizi resmi 3

 

Komşular adlı dizinin oyuncu kadrosu ise halen devam ettiğinden netlik kazanmadı. Oyuncu kadrosu kesinleştikçe sitemize eklenecektir. Fox Tv komşular adlı dizinin hangi saatte yayınlanacağı şimdiden belli. Fox Tv Hafta içi 13:45 de bir önceki günün dizisini yayınlayarak doldurmaya çalışıyor. Bunun yerine Yakında “Komşular” adlı dizi yayınlanmaya başlayacak. Dizi orjinal bölümleri 22dk dan oluşuyor. Türkiye uyarlaması dört bölümün bir araya gelmesi ile oluşacağı kesin gözü ile bakılıyor. Fox Tv komşular adlı dizinin Başlama Tarihi ise 6 Kasım 2017.

Komşular Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu