Savaşçı

Fox TV’nin Popüler Dizisi Savaşçı Final Mi Yapacak? Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Bitecek?

Yapım şirketi, Limon Film olan ve Hayri Aslan’ın yapımcılığını yaptığı, Bülent İşbilen ile Doğan Ümit Karaca’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun yaptığı Fox TV’nin fenomen dizisi olan Savaşçı final mi yapacak? Savaşçı kaçıncı bölümde bitecek? Sosyal medyada çıkan haberlerin aslı var mı? Fenomen dizi Savaşçı neden final yapacak? Ne zaman bitecek? Kaçıncı bölümle dizi son bulacak?

Savaşçı Dizisi Final Mi Yapıyor?

Uzun zamandır Savaşçı setinden değişik haberler gelmekte ve bunların ekserisi oyuncuların veya çekim veya montaj ekibinin paralarını alamadığı yönünde çıkan haberlerdi. Kimi zaman çekimlerin aksaması, kimi zamanda çalışanların işi bırakması nedeni ile yeni bölümlerin ertelendiği haberi çokça konuşuldu. Bunların yakın şahidi olmadığımız için bu konuda hiç bir şekilde yorum yapamıyoruz. Ancak bu gün sosyal medyada çıkan bir haber gündeme bomba gibi düştü desek sanırım yanlış olmaz.

Yakın zamana baktığımızda Limon film deyince bir çok dizi aklıma geliyor. Filmleri ayrı tutarak şu an yayında olan Avlu ve Savaşçı dizisinin yapımcılığını yapan yapım şirketinin geçmişte ise reytingleri alt üst eden toplamda 27 adet dizileri piyasaya sürdüğünü görmekteyiz. Şimdi çıkan habere baktığımızda Savaşçı final mi yapacak? Yoksa bu çıkan haberler sadece koca bir balondan mı ibaret?

Yakın zamanda yeni sezonuna başlayan dizide yeni oyuncuları kadrosuna katarken eski oyunculardan bazıları ile yollarını ayırdı. 9 Nisan 2017 yılında ilk bölümü ile karşımıza çıkan ve borda bereli Kılıç Timini anlatan dizi reytinglerde oldukça iyi konumlar elde etmeyi başardı. Çoğu zaman zirvede yer alan diziye çok güçlü bir rakip olan “Elimi Bırakma” dizisinin gelmesi ile işlerin eskisinden daha zor olacağını daha önceki yazılarımızda söylemiştik. Geçtiğimiz pazar günü total reyting de 4.42 puanla zirvede yer almayı başardı. 28 Ekim pazar günü yayınlanmayan dizi, 21 Ekimde ise 6.8 reyting ile en yakın rakibi Elimi bırakma dizisine 1 puan total reytinglerde fark atmayı başarmıştı. Savaşçı Dizi Kapak Resmi

Dizi yeni bölümü yayınlandığı gün rakipsiz bir şekilde reytinglerde zirvede yerini almayı başarırken,  Savaşçı  final ne zaman? söylemleri bana çok garip geliyor. Bu haberler asılsız olduğunu düşünmek istiyorum. Ancak işin bir de maddi olan bölümü var. eğer balon da olsa veya gerçeklik kısmını ispatlayamazsak da eğer limon film çalışanlara veya oyunculara hak ettiği para vermiyor ve bu sebeple zırt pırt yeni bölüm yayınlanması erteleniyorsa Fox TV bu gidişe dur deyip, ya paraları öde kaldığı yerden devam etsin yada final yap ben başka dizi koyar yoluma devam ederim demiş olabilir. 

Savaşçı finale mi girdi? yada da final yolunda mı söylemlerini bir kenara bırakıp dizinin fragmanlarının akışına bakmak gerekir. Fox TV final yapacak hiç bir dizinin fragmanını reklam arasında devamlı yayınlayıp kendini meşgul etmeyeceğini düşünüyorum. 

Savaşçı final mi? Sorusuna yapım şirketinden veya kanaldan resmi açıklama gelirse, buradan sizleri bilgilendireceğiz. Lakin benim şahsi fikrim hiç bir kimse reytinglerde kendini kanıtlamış diziyi final yaptırmaz. Ancak izleyiciler her hafta yeni bölüm izleyemez ise bir müddet sonra diziye duyulan ilginin azalacağı da açık olduğu için kanal da olaya önceden el atmış olabilir. Tüm bunlar ihtimal olduğu için kısa süre içerisinde her iki tafradan açıklama bekliyoruz. Bu arada [mavibuton]Savaşçı Yeni Gelen Oyuncular[/mavibuton] kim olduğunu gerçek isimlerini görmek için tıklayınız.

Savaşçı Final Söylemlerini Bir Kenara Bırak Yayınlanan Son Fragman

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu