Kadın

Fox tv’nin yeni Dizisi Kadın Başlama Tarihi Kesinleşti

Fox Tv ekranlarında  yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Kadın adlı dizinin yönetmen koltuğunda  Merve Girgin Aytekin’in alırken  senaristliğini Hande Altaylı’nın yaptığı dizinin aslında Japon bir dizi olan Woman dizisinin Türkçe uyarlamasıdır.

Kadın adlı dizinin Başlama Tarihi ve Merak Edilenler

İki dev yapım firması Med Yapım ve Mf Yapım ürünü olan Kadın dizisi başrol oyuncuları ise Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar. Dizide ayrıca Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil rol almakta.

Sosyal medyada en çok sorulan diziler arasına girmeyi şimdiden başaran Kadın  adlı dizinin konusu ise bir o kadar dikkat çekici ve seyirciyi şimdiden acılı bir hikaye beklediğini şimdiden söyleyelim. Karşımıza bir anne ve kocasını ve kızlarını yitiren bir annenin acı dolu yaşamına konuk olacağız.

Kadın dizisi Resmi

Fox tv yetkilileri ve Yapım firmaları ortaya koyduğu çalışmanın seyirciye ilk aşamada tam manası ile tanıtması için dizinin yayına gireceği gün ve saat çok önemli. Rekabet edemeyeceği diziler ile aynı gün ve saate diziyi yayına koymak, ortaya ne kadar güzel bir çalışma da olsa başarılı olamaz.

İnsanlar alışkanlıklarından ibaret olduğu için dizinin insanların kalbine inmesi ve onlarda alışkanlık kazandırması bir o kadar da merak uyandırması gerekir. Uzun zamandır kadın adlı dizinin yayına gireceği gün sır gibi saklanmakta idi.

Kadın dizisi Resmi 1

Fox tv ve yapımcı gün konusunda ortak kararı alıp netleştirdiler. Fox tv de yayınlanacak olan “Kadın” adlı dizi 24 Ekim Salı günü ilk sınavına çıkacak.  Salı günü kendi kategorisinde yarışabileceği yeni diziler gözlerimize çarpıyor.

Star tv de “Dolunay” ile kanal D de “Tutsak” aynı seyirci kitlesine hitap edeceği düşünüldüğünde her iki dizide yakın zamanda başlamış olması önemli bir avantaj. Bakalım Kadın adlı dizi Rating sıralamasında ilk sıralara tırmanmayı başarabilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz. Kadın dizisi oyuncu kadrosu İçin Lütfen  [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu