Survivor

Furkan Aydoğan Kimdir? Survivor 2020 Katılan Şanslı İzleyici

Furkan Aydoğan kim diye merak edenlerin sayısı hızla artarken bizler de hemen bu konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Survivor 2020 de değişen kurallardan birsi de artık yakın takipçiler de Survivor yarışmasına konuk oyuncu olarak katılacaklar.

Survivor 2020 ilk konuk yarışmacısı yada ilk izleyici olarak Survivor parkurlarında kısa bir süre yarışacak olan Furkan Aydoğan biyografisi ve bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

Survivor İzleyicisi Furkan Aydoğan

9 Mart 2020 tarihinden itibaren yayınlanacak olan bölümde karşımıza çıkacak olan Furkan Aydoğan, bu sezon değişen survivor kuralları nedeni ile artık sadece yarışmacılar Survivor’a gitmeyecek. Sıkı takipçiler arasında her hafta şanslı bir izleyici de survivor parkurlarında sanki bir yarışmacı gibi yarışacak.

Furkan Aydoğan da değişen kurallardan ilk faydalanan izleyici olsa da aslında Furkan bu sezon Survivor 2020 yarışmasına katılmak için baş vursa da maalesef ana kadro ve yedek kadroda yer alamadı. Lakin bu Furkan’ı yıldırmadı ve her bölümümü kaçırmadan izledi. İlk çıkan fırsatı değerlendiren Furkan, şanslı kişiler arasında bu sefer seçildi.

9 Mart 2020 tarihinden itibaren aldığımız bilgiler çerçevesinde bir hafta boyunca yarışmacılarla takılacak parkurlarda yarışacak. Hangi takımda olacağı henüz bilinmese de kesinlikle parkurlarda tıpkı bir yarışmacı gibi izleyeceğiz. Bu hem survivor yarışmacıları için büyük bir değişiklik olacak. Hem de izleyenler için büyük bir hayal geçek olma fırsatı olacak.

Furkan Aydoğan Kimdir?

1996 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan Furkan, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Ana sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Temel Oyunculuk Diksiyon eğitimlerini alan Furkan, çocukluğundan beri kurduğu oyunculuk hayalini her geçen gün ete kemiğe büründürmüştür.Survivor Konuk yarışmacı Furkan Aydoğan

Cihan Ünal, Elif Iskender ,Cağ Çalışkur gibi önemli isimlerden birebir oyunculuk ve metod oyunculuğu ve kamera önü oyunculuğu eğitimini almıştır.

İlk kez kamera önü oyunculuğunu ise Kanlı Postal Sinema Filmi sayesinde gerçekleştirmiştir. Daha sona “Bir Yaz Gecesi Rüyası” ve  “Yağmur Adam” isimli filmlerde rol almıştır.

Furkan Aydoğan’ın Fiziksel Özellikleri
  • Doğum Yılı : 1996
  • Saç Rengi : Kahverengi
  • Göz Rengi : Ela
  • Boy: 1.80
  • Kilo: 76

Sözlerimi burada tamamlarken Furkan, ilk sevinçli haberi alır almaz yaptığı paylaşımda söylediği sözleri aynen aktarıyorum.

Eveeet ! Arkadaşlar dünden beri gelen mesajlar olsun geri bildirimler olsun, her şey için hepinize sonsuz teşekkür ederim. Desteklediğiniz insanlara karşı sevginiz aşikar ve hepsi çok şanslılar. Beni bu aileden gördüğünüz için ve destek olduğunuz için ayrıca teşekkür ediyorum #survivor2020 ye yedek yarışmacı olarak değil, konuk yarışmacı olarak gidiyorum. Kısa sürecek bi serüven olacak ama devamı çok daha yakında gelebilir. Ha orada neler olur neler değişir bilemem ,belki de çok daha uzun süre orda olurum destekleriniz için sonsuz teşekkürler . Elimden geldiğince dediklerinizi yapacağım. Not : IRONMAN BENDE Furkan Aydoğan

Furkan bu sözleri ile belki ileride survivor yarışmacısı olabileceğini ama şimdilik izleyici ve konuk oyuncu olarak gideceğini duyurmuş oldu.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu