Magazin

Gamze Özçelik’ten İbretlik Paylaşım!

Uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat süren, tesettüre giren ve Afrika’da yaptığı yardımlarla herkesin takdirini alan Gamze Özçelik sokağa çıkma yasağı sonrası sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile herkesin kulağına küpe olacak sözler söyledi!

Bir dönem “Arka Sokaklar” dizisiyle ekranlara gelen güzel oyuncu Gamze Özçelik kendisi gibi oyuncu Uğur Pektaş ile evlenmiş, çiftin bir de oğlu olmuştu. Çift daha sonra ayrılma kararı almıştı. Gamze Özçelik tüm yaşananların ötesinde kendine yeni bir sayfa açmış, oyunculuğu bir kenara bırakmış kendini hayır işlerine adamıştı. Dün akşam saatlerinde sokağa çıkma yasağının ardından şu paylaşımı yapan Özçelik herkesin dikkatini çekti.

gamze ozcelik yardim resmi

Yokluğu bizzat gören biri olan Özçelik, millet olarak da bu günleri atlatacağımızın mesajını verirken bir taraftan da yokluk içinde olanları anlayacağımız günlerden geçtiğimizi de vurguladı.

Gamze Özçelik Kimdir? Kaç Yaşında?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 60 kg ağırlığında ve 173 cm boyundadır. Bilgi Üniversitesi mezunu olan Özçelik, 2000 yılında düzenlenen Miss Turkey Yarışmasında ikinci olmuştur.gamze ozcelik resmi

“Popstar” yarışmasında sunuculuk yapmış olan Gamze Özçelik, “Eyvah Kızım Büyüdü”, “Tatlı Hayat”, “Cinler ve Periler”, “Serseri”, “Hırsız Var”, “Fatih” adlı yapımlarda rol alan oyuncu “Arka Sokaklar” dizisiyle fenomen oldu.gamze ozcelik yardim resmi

Oyuncu rol arkadaşı olan Uğur Pektaş ile evlenmiş ve Murathan adında bir evladı doğmuştur. 2011 yılında boşanma kararı almışlardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu