Haberler

“Gecelerin Ötesi” İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor

Show Tv yaz sezonunda pek çok dizi ile ekranlarda olmayı başarmıştı. Yaz sezonunda epeyce fan kitlesine sahip Kalp Atışı gibi bir dizi ile yoluna devam eden Show Tv yeni bir dizi ile adından söz ettirmeyi planlamakta. İşte ekranlara çok yakında merhaba diyecek olan o diziden – Gecelerin Ötesi- haberler…

 

Show Tv sevilen dizilerine bir yenisini daha ekliyor. Yeni bir dizi olan Gecelerin Ötesinden adlı dizi için ekip ummalı bir çalışma içerisine girdi bile. Başrol oyuncusu olarak Birkan Sokullu’nun oynayacağı Gecelerin Ötesi’ne Sinem Kobal başrolde eşlik edecek. Küçük Sırlar adlı televizyon dizisinde beraber rol alan oyuncular ikinci defa aynı dizide başrol oyuncu kadrosunda yer alacaklar. 

birkan sokullu resmi sinemkobal resmi

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın olduğu, senaristliğini ise Ethem Özışık’ın yaptığı iddialı dizi Gecelerin Ötesinden Show Tv’nin sevilen dizilerinden olmaya aday. Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun başrol oynadığı dizide yapımcılığını ise TİMS&B Yapım üstlenmekte.  Yapımdan sorumlu olan Timur Savcı başrol için daha önce Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşme yapsa da umduğu sonucu almadı. Zira Kıvanç Tatlıtuğ başka bir dizi için planlarının olduğu öğrenildi. Anlaşmaya varılan isim ise Birkan Sokullu oldu. Birkan Sokullu Gecelerin Ötesi’nde baş karakterlerden olan Cino’ya hayat verecek.  

taner ölmez resmi merve dizdar resmi zgür emre yıldırım resmi

Dizi çekimleri için çalışmalarda Birkan Sokullu rol arkadaşı Sinem Kobal’in oyunculuğunu methetti. Partnerinin güzel sözleri ise Kobal’ı oldukça mutlu etti. Kobal bu dizide tuttuğunu koparan bir polise hayat verecek. Bu rolünü başarıyla gerçekleştirmek adına ise silah kullanımı konusunda dersler almakta. 

rüzgar aksoy

Dizinin oyuncu kadrosuna katıldığını öğrendiğimiz bir diğer isim ise Rüzgar Aksoy oldu.  Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Merve  Dizdar da dizi ekibinde yer alacak isimlerden. Güçlü kadrosuyla adından söz ettirecek olan dizi Geceleri Ötesi hakkında bilgiler geldikçe sitemiz tarafından sizlerle buluşturulacaktır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu