Oyuncu Kadrosu

Gel Dese Aşk Bahar Kim? Murat İle Evlenecek Mi?

Atv ekranlarının yeni dizisi Gel Dese Aşk başlamak için gün sayarken en merak edilen karakterleri de yazılarımızda sizlerle paylaşmak istedik. Gel Dese Aşk Bahar kim, Murat ile nasıl tanıştı, Murat ile evlenecek mi? İşte merak edilenler!

Şebnem Bozoklu, Erkan Petekkaya gibi oldukça iyi oyuncuların kadrosunda yer aldığı “Sen Anlat Karadeniz” dizisinin yapımcısı Osman Sınav’ın yeni dizisi Gel Dese Aşk bu Pazar ekranlarda olacak. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Bahar ise diziye damga vuracak. Peki kim bu Bahar?

Bahar, yıllar önce babası tarafından terk edilmiştir. Babasını hiç tanımamış bir genç kız olan Bahar hep baba sevgisine hasret kalmıştır.gel dese ask ilayda cevik resmi

Babası olan Barlas’ı öğrendiğinde gidip yıllarca yanına gelmemesinin hesabını sormaya gittiğinde Murat ile karşılaşır. Ona aşık olduğunu düşünse de aslında yüreğinde taşıdığı şey babasının eksik bıraktığı sevgidir.

Gel Dese Aşk her Pazar Atv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle. Sakın kaçırmayın!

Gel Dese Aşk Bahar Gerçek Adı Yaşı

İlayda Çevik Gel Dese Aşk dizisinde rol almıştır. Son olarak yine Osman Sınav yapımı “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Berrak karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu 1994, Balıkesir doğumludur.

Fox Tv’de yayınlanan “Savaşçı” dizisinde  Gülayse karakterine hayat vermiş olan oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk konusunda eğitim almıştır.gel dese ask ilayda cevik resmi Kanal D’nin “İsimsizler” dizisinde Yıldız’a hayat vermiştir. Rol aldığı bir diğer dizi ise sevilen dizi Karagül olmuştur. Bu dizide ise Maya rolünü canlandırmıştır. 1.72 boyunda ve 54 kilo olan, 24 yaşındaki güzel oyuncu güzel gözleriyle olduğu gibi oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine toplamakta. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu