Oyuncu Kadrosu

Gel Dese Aşk Barlas Kim? Bahar’ın Babası

Yarın akşam yayın hayatına merhaba demeye hazırlanan Gel Dese Aşk dizisinde Barlas oldukça önemli bir karakter. Gel Dese Aşk Barlas hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Ekranlara gelen yeni dizilerden biri de Gel Dese Aşk dizisi oldu. Osman Sınav’ın yeni projesi olan Gel Dese Aşk Atv ekranlarında yayınlanacak. Saat 20:00’da ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide Murat-Yasemin-Bahar aşk üçgenine şahit olacağız. Murat’ın karşısına çıkan dünya güzeli kız Bahar ise Barlas’ın kızı çıkınca işler fena halde sarpa saracak.

Gel Dese Aşk dizisinde 40lı yaşlarda olan Barlas, Sadi’nin kızı Sitare ile evlidir. Onur’un babası olan Barlas’ın çapkınlığı nedeniyle Sitare de çözümü estetik yaptırmakta bulmaktadır. Zira Barlas’ın dikkatini etrafındaki kadınlar çekebilmekte. Çapkın olduğunu bilen Sitare de ona göre davranmakta. Kızı Bahar’ın gelmesi ile kapattığı defterlerin açılması sonrasında zor anlar yaşayacak olan Barlas, Murat’ın da iş ortağıdır.

Gel Dese Aşk Barlas Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Ertan Saban Gel Dese Aşk dizisinde Barlas karakterine hayat vermektedir. 1977 yılının Aralık ayında Makedonya’nın Üsküp ilinde dünyaya gelmiştir. Şu an 41 yaşında olan Ertan, ilk eğitimini yani oyunculuk üzerine ilk eğitimini Makedonya da almıştır. Sadece kendisi değil kardeşi de tiyatro oyuncusu olması nedeni ile Makedonya da Türk tiyatrolarında görev yapmıştır. gel dese ask ertan saban resmiİlk kez televizyon ekranlarına, 2003 yılında “Sultan Makamı” dizisinde “Palyaço Refik” karakterine hayat vermesi ile televizyon serüvenine başlamıştır. 2004 yılında Azize dizisinde “Levent”, 2005 yılında “Savcının karısı” dizisinde “Dursun”, 2007 yılında yayınlanan ve üç yıl süren “Elveda Rumeli” dizisinde hem cast sorumsu oldu hem de “Aleks” karakterine hayat vermiş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Ülkemizde ciddi manada tanınması ise, dönemin en meşhur dizilerinden olan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin başından belli merak edilen bir karakter olan “Gölge” karakterine hayat vermesi ile Ertan Saban’ın bir anda yıldızı parlamıştır.ertan saban resmi

Bunun dışında 2012 yılında TRT 1 de yayınlanan “Sakarya Fırat” dizisindeki “Teo” karakterini canlandırdığını da unutmamak gerek. “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisinde Bizans İmparatoru 11. Kostantin karakterine hayat vermiş olan oyuncu son olarak “Avlu” dizisinde Oğuz karakterine hayat vermiştir. 

Oyuncunun eşi ise “Hekimoğlu” dizisinde İpek karakterine hayat veren Ebru Özkan Saban’dır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu