Oyuncu Kadrosu

Gel Dese Aşk Murat Kim? Yasemin’den Ayrılacak Mı?

Osman Sınav’ın yeni dizisi Atv ekranlarında 8 Mart Kadınlar Gününde başlıyor. Gel Dese Aşk Murat, eşi Yasemin ile yaşadıkları nedeniyle ayrılığın eşiğine gelecek mi? Kadınlar gününde başlayan dizi bakalım kadın izleyicilerden nasıl bir tepki alacak izleyip hep beraber göreceğiz.

Şebnem Bozoklu’nun canlandırdığı Yasemin karakterinin eşi olan Murat, işinde oldukça başarılı bir iş adamıdır. İş hayatında ne kadar mutluysa aşk hayatında o denli mutsuz olan Murat, Bahar ile karşılaştıktan sonra yeni bir hikayeye başlayacak. Yasemin ellerinden kayıp giden evliliğini kurtarmak için bakalım neler yapacak izleyeceğiz.

Yasemin’in küçük kızlarının hastalığı nedeniyle herkesi bir düzene koyma çabası Murat’ı çılgına çevirir. Murat monoton hale gelen bu durumdan, baskı altında olmaktan sıkılıp soluğu Bahar’da alacak. Sizler Murat karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz bizlerle yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Gel Dese Aşk Murat Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Erkan Petekkaya Gel Dese Aşk dizisinde Murat Düdenli karakteri ile seyirci karşısına çıkıyor. “Vurgun” dizisinde kemal rolüyle ekranlara gelen oyuncu 1971 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuvarı mezunudur.erkan petekkaya resmi

Yay burcu olan oyuncu İstanbul’da büyümüştür. 1996 yılında “Güzel Günler” dizisi ile dizi sektörüne merhaba diyen oyuncu “Aynalı Tahir” dizisiyle kariyerinde hızlı bir çıkış yapmıştır. “Aşkına Eşkıya”, “Japon Gelin”, “Taştan Kalp”, “Bedel”, “Serseri” dizilerinde rol almış olan Petekkaya, “Köpek” dizisindeki başarısı ile ödül sahibi oldu.gel dese ask erkan petekkaya resmi Oyuncunun kariyerinde önemli bir diğer yapım ise “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisidir. Bu dizide Ali Kaptan karakteri ile başrolde yer almıştır. Bu dizide büyük beğeni kazanan oyuncu 2012 yılında “Dila Hanım” dizisinde yine başrolde yer aldı ve Rıza karakterine hayat verdi. 2014 yılına geldiğimizde ise “Paramaparça” dizisinde başrol oyunculuğuna devam etti. Didem Petekkaya ile evli olan oyuncunun bir oğlu vardır. 1,89 m boyunda olan oyuncu 78 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu