Oyuncu Kadrosu

Gel Dese Aşk Onur Kim? Sitare’nin Oğlu

Atv ekranlarında ilk bölümüyle bu akşam yayın hayatına merhaba diyen Gel Dese Aşk Onur karakteri izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Peki kim Onur? Merak edilen detaylar yazımızda sizlerle.gel dese ask yigit kocak resmi

Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik’in baş rolünde yer aldığı Gel Dese Aşk dizisinde Onur, Sitare’nin oğludur. Barlas Sitare çiftinin oğlu olan Onur el bebek gül bebek büyütülmüştür. Derin ile de arakadaş olan Onur bakalım dizide neler yapacak.

Gel Dese Aşk Onur Gerçek Adı Yaşı

Yiğit Koçak Gel Dese Aşk dizisinde Sitare’nin oğlu Onur karakterine hayat vermektedir. Annesinin göz bebeği olan Onur karakteriyle ekranlara gelen Yiğit Koçak kimdir, kaç yaşında ile yazımıza devam edelim.

Yiğit Koçak Ekim 1995’te dünyaya gelmiştir. Samsun doğumlu olan oyuncu son olarak yine Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Kimse Bilmez” dizisinde Sinan rolüyle ekranlara gelmiştir. 188 cm boyunda olan oyuncu Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk üzerine eğitim almıştır.yigit kocak resmi

Terazi burcu olan Koçak, vineleriyle de tanınmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü mezunu olan genç oyuncu, 2017 senesinde yine Atv’de yayınlanmış olan “Seni Kimler Aldı” ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

Bu dizide canlandırdığı Mehmet rolü ile beğeni kazanan oyuncu, pek çok reklam filminde rol almıştır. Son olarak “Kimse Bilmez” dizisinde rol alan oyuncu dizide dizinin ana karakteri olan Sevda’nın erkek kardeşi olan Sinan rolüyle izleyiciden tam not aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu