Oyuncu Kadrosu

Gel Dese Aşk Sitare Kim? Barlas’ın Eşi

her Pazar Atv ekranlarında yayınlanacak olan Gel Dese Aşk dizisinde en önemli karakterlerden biri de Sitare karakteri olacak. Yasemin’i Bahar konusunda uyaran Sitare karakterine bakın hangi güzel oyuncu hayat veriyor! Gel Dese Aşk Sitare kim işte merak edilenler!

Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik’in başrolünde yer aldığı Osman Sınav yapımı Gel Dese Aşk ilk bölümü ile 8 Mart Pazar günü başlıyor. Dizide Bahar’ın yıllardır varlığından habersiz olduğu ve intikam için hayatına girdiği Barlas’ın eşi Sitare oldukça sık konuşacağımız bir kadın.gel dese ask oyku gurman resmi

Ortalığı karıştırmada üstüne yok desek yeri. Varsa yoksa oğlu Onur. Bir de genç görünme tutkusu. Yasemin’i de bu konuda uyarıp genç ve bakımlı görünmesi için telkinde bulunur. Barlas bir gün olup da kendisinden genç ve güzel birine gider diye estetik yaptıran Sitare, Bahar’ın hayatlarına girmesiyle çok zor anlar yaşayacak.

Gel Dese Aşk Sitare Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Şarkıcı ve oyuncu olan Öykü Gürman Gel Dese Aşk dizisinde Sitare karakterine hayat vermektedir. Aslen Trabzonlu olan güzel oyuncu 1982 senesinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İkiz kardeşi Berk ile çıkardığı albümde “Evlerinin Önü Boyalı Direk” şarkısı ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Öykü Gürman daha sonra dizi ve filmlerde de rol almaya başlamıştır.gel dese ask oyku gurman resmiUrfalıyam Ezelden adlı dizide şarkı söylemeyle uğraşan Ceylan’a hayat veren Öykü Gürman bu dizide başrolde yer almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Musiki Bölümünde eğitim almış olan oyuncu gerek keman çalma gerek şan konusunda kendisini yetiştirdi.

İkizi Berk Gürman ile çıkardığı albümlerle ödüllere kavuşan Öykü Gürman sadece bu konuda değil oyunculuk konusunda da beğeni toplamayı başarmıştır. 2008’de Boyalı Direk programı sunuculuğu da yapmış olan oyuncu, daha sonra Urfakıyam Ezelden, Panzehir adlı yapımlarda adından söz ettirmeyi başarmıştır. Son olarak yine Osman Sınav yapımı “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Asiye karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu