Gelin Evi 10 Ekim Gülşen Kimdir? Gülşen Kaç Puan Aldı?

Gelin evi geçen hafta Sivas’ta çekim yapmış haftanın en çok puanı ve altınları da Gülşen hanım 26 puanla haftanın birincisi olmuştu. Bu hafta yani 9 Ekim- 13 Ekim 2017 haftasında gelin evi kayseri ilimizdeki gelinlerimize konuk oluyor.  Haftanın ilk gelini Nimet hanım oldu. İkinci gün ise Gelinler Gülşen Hanıma konuk oldular

Gelin Evi 10 Ekim Gülşen Kimdir?

 

Gelin evi bu hafta kayseri’de çekimlerini yapıyor. İlk gün Nimet hanıma konuk olan gelinler 10 Ekimde Gülşen hanıma konuk oldu. Peki Gülşen hanım kimdir? Gülşen eşi Erkan bey ile yaklaşık 2.5 yıldır evlidir.  Çeyizleri konusunda yarışmada en iddialı olduğunu dile getirdi. yarışmacın Eşi Erkan bey kendisinin ve Eşinin resimlerini ve bilgilerini sitemizden kaldırmasını rica ettiğinden dolayı aile birliğine zarar vermemek adına sitemizden Erkan beyi rahatsız eden içerikler kaldırılmıştır  

 

 

Gelin Evi 10 Ekim Gülşen’in Evinin Düzeni ve Çeyizleri

Gelinler Gülşen’in salonunu beğenseler de perdelerin uyumsuz olduğunu ve duvarda asılı bulunun geminin odanın konseptine uygun olmadığını konusunda söyleyen gelinler salonunu genel olarak beğendiler. Gülşen 450 tl aldığını söyledi. Gülşen. Kayserili eşi ise Ağrılı olduğu için her iki kültürü de yansıtmaya çalışıyor Gelinler salonda daha fazla vakit kaybetmeden hemen mutfağı incelemeye geçtiler. Mutfak dolaplarının renklerinin boğucu olduğunu avizenin uyumsuz olduğu konusunda gelinler hem fikir oldular. Gülşen hanım mutfak halılarını 500 tl olduğunu baharat takımlarını görümcesi ile beraber yaptığını söyleyince büyük bir beğeni topladı.

 

Gelinler hemen yatak odasına geçip orasını değerlendirmeye başlayan gelinler yatak odasında siyah fon olması karartıcı olduğunu ama yatak örtüsü beğenen gelinler fiyatını merak edip Gülşen hanıma ne kadara aldığını sordular. Gülşen hanım 550tl ye aldığını ayrıca perdelere 500tl ödediğini söyledi. Hanımlar çeyizlerini merakla görmek istediklerini söyleyip çeyizlerin olduğu odaya geçen gelinler odaya gelince Gülşen hanım, en iddialı olduğu yerin çeyizleri olduğunu söyledi. Gelinler Gülşen’in  çeyizlerini merakla incelediler. Çeyizlerine pek laf söyleyemeyen gelinler Gülşen hanımın masa takımı incelemeye başladılar. Nimet hanım şamdanlıkları beğenmediğini ayrıca çatal bıçak takımlarının yanlış düzende yerleştirildiğini, bu düzeni nereden gördüğünü soran gelinler Gülşen hanım gelin evinin eski videolarından izleyip kopya çektiğini söyledi. Gülşen hanım yemek takımı için 2750 tl ödediğini söyledi.

 

Gelin Evi 10 Ekim Gülşen Kaç Puan Aldı?

Gelin Evinde 10 Ekimde Gülşen Hanım kapılarını gelinlerimize açmış, gelinlerimizce çeşitli sebepler söyleyerek Gülşen hanımın evinin düzeni çeyizleri masa düzeni gibi konularda puan vermişlerdir. Gülşen hanıma Hatice 5 puan, Nurgül 6 puan, Nimet 6 Puan, Gülsene 6 Puan vererek Gülşen’in toplamda puanı 23 almış oldu. Dünkü yayında Nimet de 23 puna almıştı bakalım bu hafta kim birinci olacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın