Gelin Evi

Gelin Evi 10 Kasım Özlem Kim? Özlem Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi Final günü yarışan Özlem hanım oldu. Özlem hanım kimdir? Özlem Hanım Kaç Puan Aldı? Özlem Hanımın ev dekorasyonu nasıl? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Gelin Evi 10 Kasım Özlem Kim?

Gelin Evi 10 Kasım Özlem Resmi

Gelin evine 10 Kasımda yarışan Özlem 27 yaşında ev hanımı aslen Trabzonlu, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Özlem hanım eşi ile tanışmasını bizlere şöyle anlattı. Özlem hanım evlenmek istemediğini araba almak istediğini söyledi. Ortak Tanıdıkları  vasıtası ile tanışıp konuşma konusunda ısrarcı olur. Özlem abisi ile bir yerde oturup konuşurlar. Özlem ve eşi burada birbirleri ile uyum sağlayacaklarını anlayınca konuşmalar başlar. Araya aileler girip isteme ve düğün olayı gerçekleşir. 

Gelin Evi 10 Kasım Özlem’in Dekorasyonu

Gelin evi 10 Kasımda Özlem hanımın evine konuk oluyor. Gelinlerimiz Özlem hanımın İstanbula bulunan evine halı hediyesi ile geldiler. Gelinler Salon dekorasyonunu değerlendirmeye başladılar. feyza hanım fonların daha koyu olması gerektiğini söyledi. Hülya hanım da tüllerin daha sade olması gerektiğini söyledi. Rabia hanım avizeyi odaya uydurduğunu ve beğendiğini söyledi. Hülya hanım salon aksesuarını odaya yakıştığını söyledi. Gelinler salon dekorasyonundan sonra Mutfak dekorasyonuna bakmaya geçtiler. Hülya hanım mutfağın büyük olmasını beğendi. Feyza hanım ise mutfak halısının uymadığını söyledi.

Gelin Evi 10 Kasım Özlem Resmi3

Özlem hanım mutfak dolaplarını ve seramikleri özel yaptırdığını söyledi. Rabia hanım beyaz eşyalarının renginin beyaz olmasını beğenirken Feyza hanım gri olması gerektiğini söyledi. İnceleme heyeti yatak odasını değerlendirmeye geçtiler. Hülya hanım yatak için sultan yatağı olduğunu söyledi. Feyza hanım saray havası olduğunu söylerken yatak odası halısının spor kaçtığını söyledi. Rabia hanım evin parkeleri en çok yatak odasına uyduğunu söyledi. Feyza hanım avizenin taşlı olması bu odanın ruhuna uyduğunu ama biraz basit kaçtığını söyledi. Gelinlerimiz Özlem hanım’ın çeyizlerine bakmaya geçtiler.

Gelin Evi 10 Kasım Özlem Resmi6

Hülya hanım çeyizlerin çok olması dikkatini çekti. Özlem hanımın ablasının el emeği işlemeleri Özlem hanımın ablası yaptığını ablasını trafik kazasında kaybettiği için çok duygusal anlar yaşadılar. Gelinlerimiz Özlem hanımın çeyizlerini merakla incelediler. Gelinlerimiz Özlem hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler. Feyza hanım çatal bıçak takımlarının Sinem hanımın takımlarına benzediği ve beğenmediği söyledi. Hülya hanım masa örtüsünü çok beğendiğini söyledi. Rabia hanım bardak ve sürahiyi masaya uyduramadığını söyledi. Gelinlerimiz Özlem hanımın tanışma hikayesini dinlemek için salona geçtiler

Gelin Evi Özlem’in Puanı

Gelin Evi 10 Kasımda Özlem hanım yarıştı. Özlem Hanıma Hülya  hanım  ➡ 5  puan verdi. Rabia hanım  ➡  7 puan verdi. Sinem hanım  ➡ 5  puan verdi.  Feyza hanım  ➡ 5  puan verdi. Böylelikle Özlem hanım 23   puan almış oldu.  

 

Gelin Evi 10 Kasım Özlem’in Evinden Resimler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu