Gelin Evi 11 Ekim Çarşamba Nurgül Hanım Kimdir? Kaç Puan Aldı?

Gelin evi geçen hafta Sivas’ta çekim yapmış haftanın en çok puanı ve altınları da Gülşen hanım 26 puanla haftanın birincisi olmuştu. Bu hafta yani 9 Ekim- 13 Ekim 2017 haftasında gelin evi kayseri ilimizdeki gelinlerimize konuk oluyor.  Haftanın ilk gelini Nimet hanım oldu. İkinci gün ise Gelinler Gülşen Hanıma konuk oldular. Hafta ortasında yani çarşamba günü de Nurgül Hanım’ın evine konuk oldular. 

Gelin Evi 11 Ekim Nurgül Hanım Kimdir?

Bu hafta Gelin Evi Kayseri’nin becerikliliği ile meşhur birbirinden iddialı gelinlerinin olduğu Kayseri’de. İki yeni gelin evine ziyarete giden Gelin Evi, 11 Ekim Çarşamba günü Nurgül Hanımın evine konuk oldu. Nurgül Hanım, 23 yaşında, dört yıllık evli olan Nurgül aslen Kayserili ve ikamet ettiği yerde Kayseri.

Gelin Evi 11 Ekim Nurgül’ün Evinin Düzeni ve Çeyizleri

Nurgül Hanımın koltuk takımı gayet güzeldi ancak salonda var olan yemek odasıyla pek de uyumlu bulunmadı. Tek başına gayet güzel olan takımların uyumlu olmaması diğer gelin adaylarından eleştiri almasına neden oldu. Salonda bir diğer eleştiri konusu ise duvarların bomboş olmasıydı. Nurgül gelen konuklarına bir de hediye takdim etti. Hediye konuklarda tam not aldı. Rengi ile büyük beğeni alan hediye konukları mutlu etti. Nurgül Hanım’ın mutfaktaki renk tercihi ise beyaz ve mor uyumu olmuş.

 

Gayet şık duran mutfağına uyumlu olan masa ve sandalyeleri de konukların beğenisine sunuldu. Yatak odasında da yine mordan yana tercih yapan Nurgül hanımın yatak örtüsü pek de beğenilmedi. Ayrıca yatak odasında mobilyada siyahı tercih eden Nurgül eleştiri aldı. Masa düzeni konusunda yine mor ve gri uyumlu tabaklar kullanan Nurgül’ün çeyizleri beğenildi. Giydiği yöresel kıyafeti de gelen konuklara beğendiremeyen Nurgül epeyce eleştiri almıştır. 

Günün sonunda epeyce eleştiriye maruz kalan Nurgül, Hatice Hanım’dan 6 puan, Gülsenem Hanımdan 5 puan, Nimet Hanım’dan 5 puan, Gülşen Hanım’dan 6 puan alarak toplamda 22 puan almıştır. Kendisinden önce yarışan gelin adaylarının her ikisi de 23 pun aldığı için Nurgül Hanım’ın haftayı birincilikle bitirmesi mümkün görünmüyor. 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın