Gelin Evi

Gelin Evi 11 Ekim Çarşamba Nurgül Hanım Kimdir? Kaç Puan Aldı?

Gelin evi 11 Ekim çarşamba günü Nurgül hamın evine konuk oldular. Nurgül kim olduğunu ve gelinlerden kaç puan aldığı yazının devamında açıklanmıştır. 

Gelin Evi 11 Ekim Nurgül Hanım Kimdir?

gelin evi 11 ekim nurgül resmi 1

Bu hafta Gelin Evi Kayseri’nin becerikliliği ile meşhur birbirinden iddialı gelinlerinin olduğu Kayseri’de. İki yeni gelin evine ziyarete giden Gelin Evi, 11 Ekim Çarşamba günü Nurgül Hanımın evine konuk oldu. Nurgül Hanım, 23 yaşında, dört yıllık evli olan Nurgül aslen Kayserili ve ikamet ettiği yerde Kayseri.

Gelin Evi 11 Ekim Nurgül’ün Evinin Düzeni ve Çeyizleri

gelin evi 11 ekim nurgül resmi 3

Nurgül Hanımın koltuk takımı gayet güzeldi ancak salonda var olan yemek odasıyla pek de uyumlu bulunmadı. Tek başına gayet güzel olan takımların uyumlu olmaması diğer gelin adaylarından eleştiri almasına neden oldu.

Salonda bir diğer eleştiri konusu ise duvarların bomboş olmasıydı. Nurgül gelen konuklarına bir de hediye takdim etti. Hediye konuklarda tam not aldı. Rengi ile büyük beğeni alan hediye konukları mutlu etti. Nurgül Hanım’ın mutfaktaki renk tercihi ise beyaz ve mor uyumu olmuş.

gelin evi 11 ekim nurgül resmi 2

Gayet şık duran mutfağına uyumlu olan masa ve sandalyeleri de konukların beğenisine sunuldu. Yatak odasında da yine mordan yana tercih yapan Nurgül hanımın yatak örtüsü pek de beğenilmedi.

gelin evi 11 ekim nurgül resmi 4

Yatak odasında mobilyada siyahı tercih eden Nurgül eleştiri aldı. Masa düzeni konusunda yine mor ve gri uyumlu tabaklar kullanan Nurgül’ün çeyizleri beğenildi. Giydiği yöresel kıyafeti de gelen konuklara beğendiremeyen Nurgül epeyce eleştiri almıştır. 

gelin evi 11 ekim nurgül resmi 5

Günün sonunda epeyce eleştiriye maruz kalan Nurgül, Hatice Hanım’dan 6 puan, Gülsenem Hanımdan 5 puan, Nimet Hanım’dan 5 puan, Gülşen Hanım’dan 6 puan alarak toplamda 22 puan almıştır. Kendisinden önce yarışan gelin adaylarının her ikisi de 23 pun aldığı için Nurgül Hanım’ın haftayı birincilikle bitirmesi mümkün görünmüyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu