Gelin Evi

Gelin Evi 11 Mayıs Bilezikleri Kim Aldı? Kim Birinci Oldu?

Gelin Evi 11 Mayıs bilezikleri kim aldı? Gelin Evi 11 Mayıs kim birinci oldu? Haftanın birincisinin belli olduğu Cuma günü Gelin Evi’nde bilezikler sahiplerini buldu. Peki haftanın birincisi kim oldu diyorsanız detaylar haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi 11 Mayıs Bilezikleri Kim Aldı?

Show Tv ekranlarının hafta içi her gün ekranlara gelen sevilen programı Gelin Evi bu hafta yine birbirinden güzel evlere konuk oldu. Hafta finalinde ise puan tablosu ve +3 puan alan yarışmacı belli oldu. Bu konuda bilgilere geçmeden evvel gelin önce bu hafta neler yaşandı, gelin adayları kimlerdi kısaca bir göz atalım. Pazartesi günü bizleri evine konuk eden yarışmacı Tuğba Hanım oldu. Tuğba Hanım, 24 yaşında ve dokuz aylık evli. Aslen Batmanlı olan yarışmacı İstanbul’dan katılıyor. Ev Hanımı olan genç yarışmacı evinde soft tonları tercih etmiş. Salonunda krem-mint yeşil tonlarını uyumlu kullanan yarışmacının mutfak tercihi ise sadeden yöne olmuş. Yatak Odasında da yine aynı sadeliği tercih eden yarışmacı, günün sonunda toplamda 29 puan alarak haftaya güzel puan alarak başlayan yarışmacılardan oldu.

Haftanın ikinci günü Zuhal Hanım’ın evine konuk olduk. 32 yaşında, beş buçuk aylık evli olan yarışmacı aslen Ardahanlı. Şirket çalışanı olan Zuhal Hanım da İstanbul’dan katılıyor. Koyu tonları evinde kullanmayı tercih eden Zuhal Hanım, mutfağında sade olmayı tercih edenlerden. Yatak odasında da koyu ama sade tonları tercih eden Zuhal Hanım günün sonunda 28 puan aldı.

Çarşamba günü ise Tuğba Hanım’ın evine konuk olduk. 24 yaşında, bir aylık evli, ev hanımı, aslen Uşaklı İstanbul’dan katılıyor. Evinde genelde pembe tonlarını tercih eden yarışmacı günün sonunda 26 puan aldı. 

Perşembe günü 24 yaşında olan 3 haftalık evli olan Ayşe Hanım’ın evine konuk oldu. Aslen Konyalı olan İstanbul’dan katılan yarışmacı organizatör. El emeği masa örtüsüyle beğeni alan yarışmacı hanımefendi tavırlarıyla herkesin beğendiği yarışmacılardan oldu. Salonunda krem ve pembe tonlarını tercih eden Ayşe Hanım, Günün sonunda ise 30 puan alan yarışmacı bakalım haftanın finalinde birinci olabilecek mi?

Cuma günü ise Gizem Hanım’ın evine konuk olduk. Gizem Hanım 23 yaşında, öğrenci. 3 haftalık evli olan yarışmacı aslen Sivaslı İstanbul’dan katılıyor. Evinde daha çok kahve ve krem tonlarını kullanan yarışmacı bu haftanın kazana gelini olamasa da eviyle beğeni almayı başardı. 

Hafta Finalinde ise bileziklerin sahibi 30 puan alan Ayşe Hanım oldu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu