Gelin Evi

Gelin Evi 12 Ekim Hatice Kimdir? Kaç Puan Aldı?

Gelin evi programı 12 Ekim 2017 tarihinde kayseri ilimizdeki gelinlerimize konuk oluyor. Bugün Hatice’nin evine konuk olacak gelinlerin verdiği puanlar ile Hatice’nin evine ait resimler haberimizde sizleri bekliyor.  

Gelin Evi 12 Ekim Haticenin Resmi

Gelin Evi Hatice Hanım Kimdir?

Haftanın ilk gelini Nimet hanım oldu. İkinci gün Gülşen Hanıma konuk olurken üçüncü gün Nurgül’e gelinlerimiz konuk olmuştu. Bu gün yanı 12 Ekim Gelin Evi ev sahibimiz Hatice Hanım oldu. Hatice hanım yarışmaya Niğde’den katılıyor. Hatice 1999 yılı Niğde doğumlu olan Hatice Ağustos 2017 yılında dünya evine girmiştir. Hatice hanım eşi ile tanışma hikayesini Gülşen hanımın hikayesine benziyor. Hatice hanımın ablası kuran kursunda okuyor.

Gelin Evi 12 Ekim Haticenin Resmi 1

Hatice’nin kaynanası ablasını beğendiğini ve kardeşi olup olmadığı soruyorlar. Hatice’nin ablası kardeşinin olduğunu söyleyince Hatice’nin ablasında olduğu bir günde Hatice’nin kayınbabası Hulisi ve ailesini eve davet edip bir görüşme ayarlar. Hulis ilk başta buraya zorla geldiğini söyleyince hatice kendisinin de zorla olduğunu söyleyip altta kalmaz. Ama daha sonra Hulisi bey iyi ki gelidiğini söyleyince Hatice’nin kalbi biraz yumuşasa da olumsuz düşünüyordu. Gece rüyasında Hulisi’yi çok güzel bir şekilde görünce kararını değiştiğini sabah kalktığında Hulisi’ye mesaj attığını bu sayede konuşmaların başladığını daha sonra isteme gerçekleştiğini söyledi. 

Gelin Evi 12 Ekim Haticenin Resmi 2  

Gelin Evi Hatice Hanımın Evinin Düzeni ve Çeyizleri

HGelin Evi 12 Ekim Perşembe günü Hatice’nin Niğde’dekiş evine konuk oldu. Hatice hanım gelinlerimizi müstakil evinin bahçesinde karşıladı. Açık güneşli bir günde gelinlerimize çok güzel kahve setini de göstermek için gelinlerimize kahve servisi yapan Hatice daha iki aylık evli olduğundan bahsetti.

Gelinlerimiz ise Hatice hanıma elleri boş gelmemiş, süslü bir hediye ile hatice hanıma baharat takımı almışlar. Hatice hanım hemen baharat takımını gelinlerden habersiz mutfağına yerleştirdi. kahveler bitince gelinler Hatice hanım’ın salon takımı incelemeye geçtiler.

Gelin Evi 12 Ekim Haticenin Resmi 3

Hatice hanım’ın salon takımında tam bir toz pembe hakim koltuk takımları sade toz bembe ve şık ancak gelinler evin salonu için çok hareketli olduğunu özellikle perdelerin yanlış tercih olduğunu söyleyen gelinler, salonu inceledikten sonra Mutfağa geçince az evvel hediye ettikleri baharat takımları mutfakta yerini alınca gelinlerimizin beğenisini kazandı. Hatice hediyelere çok önem verdiğini ve hediyeleri kullandığını söyledi. Hatice’nin muftağı kahve tonları hakim.

Gelin Evi 12 Ekim Haticenin Resmi 4

Gelinlerimiz mutfaktaki kahve tonların her yerde olması aydınlık olması gereken bir yeri karanlık ve iç boğucu olduğunu ama perdelerin güzel olduğunu söylediler. Daha sonra yatak odasına geçen inceleme heyeti yatak odasının yatak takımının kapaklı olmasını beğenirken abajür takımı ve  odanın duvar kağıtları yatak odasının beğenilmeyen yerleri arasında oldu.

Gelin Evi 12 Ekim Hatice Hanım Kaç Puan Aldı?

Hatice Hanım bahçede karşılaması ile farklılık yaratsa da yine konukların eleştirilerinden kurtulamadı. Salonda tercih ettiği pembe tonları oldukça güzel olmasına rağmen salonu çok hareketli bulundu, aksesuarları eleştiri nedeni oldu.

Gelin Evi 12 Ekim Haticenin Resmi 5

Mutfağında tercihini kahve tonlarından kullanan ev sahibinin mutfağı çok iç karartıcı bulundu. Yatak odasındaki dolap beğenilse de kendisinin eleştirdiği yatak örtüsü konusunda konuklardan eleştiri yağmuruna tutuldu. Gün sonunda ise en çok puanı Nimet hanımdan alarak toplamda Nurgül hanım gibi 22 puan aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu