Gelin Evi

Gelin Evi 13 Ekim Cuma Gülsenem Kim? Gülsenem Kaç Puan Aldı?

Gelin evi Gülsanem kim? Gelinlerden kaç puan aldı?  Aslen Ağrılı olan ama Kayseri de yaşayan Gülsanem’in evinin resimleri ve daha fazlası yazının devamında…

Gülsenem Gelin Evi 13 Ekim Resmi

Gelin Evi 13 Ekim Cuma  Gülsenem Kimdir?

gülsenem kayserinin Melikgazi ilçesi esen tepe mevkinden yarışmaya katılıyor. Aslen Ağrılı 1998 yılında Ağrı’da dünyaya gelen Gülsenem daha taze gelindir. Bir ay evvel evlenen Gülsenem Evinini düzeni çeyizleri konusunda diğer Gelinlerden daha fazla iddialı olduğu söyledi.

Gülsenem hanımın düğünü 4 gece 5 gün olduğunu istenmesi de bir hayli çetrefilli geçtiğinden bahsetti. Bakalım gelin evi altınlarını bu hafta kim kazacak. Gülsenem’in tanışma hikayesini bizlere şöyle anlatır; Gülsenem tanışma hikayesini yakın bir arkadaşına iş aradığını ve yorulduklarını için yakın arkadaşın erkek arkadaşı almaya geldiğini ama Gülsenem yanlarına gitmek istemediğini ama yakın arkadaşı zorlayınca gittiğini,

Gülsenem Gelin Evi 13 Ekim Resmi 1

Yakın arkadaşının erkek arkadaşı yalnız gelmediğini o da yakın arkadaşı olan Koray ile geldiğini Yakın arkadaşı Koray’dan hoşlanıp hoşlanmadığını sorduğunu Gülsenem’de iyi biri gibi durduğunu söyleyince yakın arkadaşı Gülsenem’in cep telefonunu vermesini söyler.

Yakın arkadaşı Gülsenem’in telefonunu saklayıp Koray’ın cep numarasından Gülsenem’i arayıp çaldırmasını siter. Akşam olunca Koray Gülsenem’i Koray arayıp hoşlandığını söyleyerek konuşmalarına başladığını daha sonra istemeye geldiler. Oğlan tarafı ilk iki istemede olumsuz cevabı alsa da üçüncü gelmede Gülsenem’in babası biraz ikna olsa da babası erkek tarafının evini görmek istediğini ondan sonra kararını vereceğini söyleyince Bu seferde kız tarafı Koray’ı görmeye gider. Burada baba ikna olur söz günü alınır.

Gülsenem Gelin Evi 13 Ekim Resmi 2

Gelinler Gülsenem hanımın salonunu boş bulmadığını ama ortada duran pufun yeri uygun olmadığını Perdelerin iyi olmadığını Bunu Gülsenem’de kabul etti. Salondaki avizenin salona yakışmadığını ve salonda konsolu, gümüşlüğünün olmadığını eleştirdiler.

Gülsenem hanım diğer gelinleri çok eleştirmiş ve diğer gelinlerin beklentisini de yüksek tutmuş ama gelinlerin Gülsenem hakkında düşündüğü gibi olmadığını direk yüzüne söylediler. Oturma grubunu 11.000tl aldığını evin tüm perdelerini 2.000tl ye yaptırdığını söyledi. Halıların mobilya ile aynı renkte olması aslında uyumsuz olduğunu toplu olarak 4.000tl ye aldığını ama tüm gelinler koltuk takımını ve halıların fiyatlarını pahalı buldu. Salonu inceledikten sonra

Gülsenem Gelin Evi 13 Ekim Resmi 7

Mutfağa geçen gelinler, çamaşır makinasının mutfakta olmasını uygun olmadığını ama mutfak halılarını beğendiklerini söylediler. Ayrıca mutfak avizesi çok güzel olduğunu ve baharat takımları çok hoş durduğunu söyleyen gelinler mutfaktan genel olarak memnun kaldılar. Denetleme heyeti daha sonra yatak odasına geçtiler Hatice yatak odası başlığını çok beğendiğini ama nimet perdelerin rengini beğenmediğini söyledi.

Gülsenem Gelin Evi 13 Ekim Resmi 4

Gülsenem yatak odası takımını 6.000 tlye aldığını söyledi. Gülsen en iddialı olduğu yerlerden olan çeyizlere bakmaya geçen inceleme heyeti, Gülsenem hanımın el emeği olması olumlu karşılanırken havlunun çeyiz diye ortaya konmasına eleştirdiler. Buradan ayrılıp Gülsenem hanımın masa düzenini bakmaya geçen gelinlerimiz masa düzenini yorumlayan gelinler bardak takımının çok pahalı olduğunu, tabağın ince detayın olmasını iyi bulmadı Ayrıca düz çatak bıçağın olmasını gerektiğini söyleyen gelinler genel olarak Gülsenem’in masasını beğendi.

13 Ekim Gelin Evi Final Resmi 3

Gelin Evi 13 Ekim Cuma  Gülsenem’in  Evinin Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu