Gelin Evi

Gelin Evi 13 Kasım Pınar Kim? Pınar Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 13 Kasım – 16 Kasım haftasında gene İstanbul’lu gelinlerimizi ekranlara konuk edecek. Gelin Evi Pınar Kim? Gelin Evi Pınar’ın evinin dekorasyonu nasıl? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Gelin Evi 13 Kasım Pınar Kimdir?

Gelin Evi 13 Kasım Pınar

Gelin evi 13 Kasımda yarışan Pınar hanım 22 yaşında daha 1 aylık evli aslen erzincan’lı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Pınar Hanım eşi Emre bey ile tanışma hikayesini bizlere şöyle anlatmaktadır.

Pınar hanım Emre bey ile aynı İş yerinde ortak arkadaş vasıtası ile tanışır ilk tanıştığı gün şaka ile karşılık iş yerindeki arkadaşları Emre’ye ister. Pınar bu olaya güler geçer. İş yerinde ortak mesaj gurubunda mesajlaşır. Daha sonra sonra özelden konuşmaya başlarlar. Bu konuşmalar 5  ay sürer. Daha sonra ailelere duyurur. Ailelerin de girişimi ile İsteme ve düğün gerçekleşir. 

Gelin Evi 13 Kasım Pınar’ın Dekorasyonu

Gelin  Evi 13 Kasımda yarışmaya karılan Pınar hanım oldu. Pınar hanımın evine gelinlerimiz kahvaltı seti hediyesi ile geldiler. Kısa bir tanışma ve kahve ikramında sona gelinlerimiz salon dekorasyonuna değerlendirmeye başladı. Cansu hanım halıdaki pembe detayların evin renklerine uymadığını söyledi.

Aysel hanım salon takımlarının fiyatını sordu. Pınar hanım evin tüm mobilyalarını aynı mağazadan aldığını ve 22.000tl aldığını söyleyince Aysel hanım fiyatı pahalı buldu. Pınar hanım evin tüm perdelerini 4.000 TL ye aldığını söyleyince kimi gelinlerimiz fiyatı pahalı bulurken kimisi de pahalı bulduğunu dile getirdi.

Gelin Evi 13 Kasım Resmi

Cansu hanım salon dekorasyonu için tam bir yeni gelin evi olduğunu söyledi. Gelinlerimiz salon dekorasyonu bitince mutfak dekorasyonu değerlendirmeye geçtiler. Sümeyye hanım mutfaktaki spotların yetersiz olup olmadığını sordu.

Aysel hanım mutfakta masa olmamasını eleştirdi. Pınar hanım eşi istemediği için almadıklarını söyledi. Aysel hanım mutfak perdelerinin normalden uzun olduğunu sıkıntı olup olmadığını sordu. Sümeyye hanım mutfak aksesuarlarının uyumsuzluğundan bahsetti. Gelinlerimiz yatak odasına bakmaya geçtiler. Aysel hanım yata örtüsünün olmamasını eleştirdi.

Gelin Evi 13 Kasım Resmi4

Cansu hanım yatak odası fon perdelerin rengi odaya uyduramadığını söyledi ve yatak başlığına benzetmeye çalışılmışsa da uymadığını söyledi. Aysel hanım zeminleri ile yatak odası halısının uyduğunu söyledi.

Gamze hanım yatak odasında Pufun boyunun kısa olmasından bahsetti. Gelinlerimiz yatak odası değerlendirmesini bitirince çeyiz odasına geçtiler. Aysel hanım boşnak yeleğini merakla inceledi. Hatta çok beğendiği için üzerinde bile denedi. Gelinlerimiz havlu üzerindeki modelin nasıl yapıldığı incelediler ve modelin zorluğundan bahsettiler.

Gelin Evi 13 Kasım Resmi9

Gelinlerimiz Pınar hanımın çeyizlerini ilgi ve dikkatle inceledikten sonra Pınar hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler. Pınar Hanımın masa düzeni için Gamze hanımın tabaklarındaki desenlerin uyumsuzluğundan bahsetti.

Aysel hanım tabakların  kare olmasını beğendi. Gamze hanım çatal ve bıçak takımlarının altında peçete olması gerektiğini ama Pınar hanımın koymadığından dolayı eleştirdi. Masa örtüsünü tüm gelinler çok beğendi. Cansu hanım peçeteliğin gümüş rengi gold hakim olan masa düzenine uymadığını söyle. 

Gelin Evi 13 Kasım Pınar’ın Puanı

Gelin Evi 13 Kasım Pınarın Puan Resmi

Gelin Evi 13 Kasımda Pınar hanım yarıştı. Pınar  Hanıma Aysel hanım  ➡ 6   puan verdi. Sümeyye hanım  ➡ 7  puan verdi.  Cansu hanım  ➡ 6  puan verdi.  Gamze hanım  ➡  7 puan verdi. Böylelikle Pınar hanım   26 puan almış oldu. Gelin Evi 14 Kasımda Aysel Hanım yarışacak. Aysel Hanım Pınar hanımın puanını geçebilecek mi?

Gelin Evi 13 Kasım Pınar’ın Evinden ve Çeyizlerinden Resimler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu