Gelin Evi

Gelin Evi 14 Kasım Aysel Kimdir? Aysel Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 14 Kasım Aysel Kimdir? Gelin Evi 14 Kasımda Kim Yarıştı? Gelin evi 14 KAsım Aysel Hanımın Dekorasyonu nasıl? Aysel Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 14 Kasım Aysel Kimdir?

Gelin Evi 14 Kasımda Katılan yarışmacı Aysel hanım 24 yaşında Aslen Erzurumlu yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aysel Eşi Levent bey ile tanışma hikayesini bizlere şöyle anlattı.eşi ile farklı şehirlerde ikamet ettiklerini, Aysel hanım bursa da gittikleri piknikte çektikleri resmini kayın validesi görür ve çok beğenir ama aradan 1 yıl geçer. Aysel ve dayısı bir konu için eşi Levent beyin çalıştığı yere götürür.  Ertesi gün bir daha dayısı götürür Levent bey bu sefer yanlarına gelir oturur konuşur.

Gelin Evi 14 Kasım Aysel Resmi

 

Dayısı aynı zamanda levent bey ile yakın arkadaşlar. Levent oturup Aysel ile havadan sudan konuştuktan sonra Aysel’in dayısı Levent’e Aysel kim biliyor musun ? diye sorar. Levent bey merakla kim? der. Aysel’in dayısı Levent’in annesi 1 yıl önce sosyal medyada beğendiği kız deyince Hem Aysel hende Levent utanır. Daha sonraki gün Levent dayısından izin alıp Aysel ile konuşmak ister. Dayısı Aysel’in de fikrini alır ve ikili konuşur. Daha sonra telefon ile konuşmalar başlar. Levent bey İstanbul’a gelip Aysel hanımın babası ile tanışır. Daha sonra isteme ve düğün gerçekleşir. Çiftimize dizicenter ailesi olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Gelin Evi 14 Kasım Aysel’in Dekorasyonu

Gelinlerimiz Aysel hanımın evine neşeli bir şekilde geldiler. Gelinlerimiz Aysel hanıma dekoratif çerçeve takımı hediye ettiler. Gelinlerimiz Aysel hanımın salon değerlendirmesine başladılar. Cansu hanım mobilyaların çok kaba olduğunu salonun yanında küçük kaldığını ayrıca her tarafta çiçek deseni olması odayı boğduğundan bahsetti. Pınar hanım perdeler ile koltuk takımların birbirlerini uyduğunu söyledi. Sümeyye hanım salondaki aksesuarların mobilyalara uyumlu olduğunu söyledi. Cansu hanım avizenin uyumlu olduğunu ama boyu alçakta kaldığını söyledi. Gelinlerimiz daha sonra mutfağa geçtiler Sümeyye hanım Aysel hanımın kiracı olduğu için mutfak dolapları hakkında eleştir yapmadı.

Gelin Evi 14 Kasım Aysel Resmi3

 

Cansu hanım halının daha koyu renk olsa daha iyi olacağını ve kir tutması konusunda daha iyi olacağını söyledi. Aysel hanım mutfak avizenin 400 TL ye aldıklarını söyleyince gelinlerimiz fiyatını pahalı bulduklarını söylediler. İnceleme heyeti yatak odasına geçtiler. Sümeyye hanım yatak başlığının rengini ve örtüsünü beğendiğini söyledi. Gamze hanım avangard modelin burada da devam etmesini boğduğunu söyledi. Halıların içerisindeki renklerin uyumsuz olduğunu söyledi. Gelinlerimiz yatak odasını da değerlendirdikten sonra çeyiz odasına geçtiler. Pınar hanım yelpaze çok dikkatini çekti. Cansu hanım yorganı inceledi. Gelinlerimiz Aysel hanımın çeyizlerini ilgi ve dikkatle incelediler. Gelinlerimiz Aysel hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler.

 

Gelin Evi 14 Kasım Aysel Resmi4

Sümeyye hanım masa örtüsü ile başladı. Masa örtüsünü beğendi. Cansu hanım yemek takımı ile çatal bıçak takımının birbirleri ile uyumsuz olduğunu söyledi. Aysel hanım yemek takımlarının fiyatını 7.500 TL ye aldığını söyleyince fiyatı pahalı buldular. Pınar hanım sürahinin kapağının olmadığını ama kapak yerine peçete koyduğunu uygun buldu. Gelinlerimiz ikramlarını alıp Aysel hanımın tanışma hikayesini dinlemek üzere salona geçtiler.

Gelin Evi 14 Kasım Aysel’in Puanı

Gelin Evi 14 Kasım Ayselin Puanı

Gelin Evi 14 Kasımda Aysel hanım yarıştı. Aysel  Hanıma  Pınar hanım  ➡  7 puan verdi. Sümeyye hanım  ➡ 6 puan verdi.  Cansu hanım  ➡ 6  puan verdi.  Gamze hanım  ➡ 6  puan verdi. Böylelikle Aysel hanım  25  puan almış oldu. Gelin Evi 14 Kasımda Sümeyye Hanım yarışacak.  Sümeyye hanım Puan Tablosunu değiştirebilecek mi? 

 

Gelin Evi 14 Kasım Aysel’in Evinin ve Çeyizlerinin Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu