Gelin Evi

Gelin Evi 15 Kasım Sümeyye Kim? Sümeyye Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 15 Kasımda Kim Yarıştı? Gelin Evi 15 Kasım Sümeyye’nin Evi ve Çeyizleri nasıl? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Gelin Evi 15 Kasım Sümeyye Kimdir?

Gelin Evi 15 Kasım Sümeyyenin Resmi
Gelin Evine 15 Kasımda katılan Sümeyye 22 yaşında özel Sümeyye hanım eşi ile aynı AVM de çalıştığını ama farklı yerlerde çalıştığını Sümeyye hanım eşinin çalıştığı yere şarj aleti almaya gider. Mustafa bey personel indirimi yapar. Aradan üç hafta geçer tekrar telefon kabı almaya gene aynı yere gider. Avm’de merdivenlerde çarpışacak gibi olur Sümeyye sanki elektrik çarpmış gibi olur. Mustafa bey iş arkadaşı bir bayandan Sümeyye neden parmağında yüzüğün olduğunu sordurur. Aradan yaklaşık bir ay sonra sosyal medyadan arkadaşlık teklifi gönderir. Sosyal medyada konuşmalar başlar. Mustafa bey ve Sümeyye hanım birbirlerini tanıdıktan sonra araya aileler girer. İsteme, söz ve düğün gerçekleşir

Gelin Evi 15 Kasım Sümeyye’nin Dekorasyonu

Gelin Evi 15 Kasımda yarışan Sümeyye oldu. Sümeyye gelin evine arkadaşının tavsiyesi üzerne olduğunu başvuru yaptığını ve kabul gördüğünü söyledi. Gelinlerimiz Sümeyye hanımın İstanbul çekmeköy’de evine geldiler. Gelinlerimiz kahve servisinden sonra salon dekorasyon değerlendirmesine başladı. Cansu hanım koltukların rengini ve şeklini beğendiğini söyledi. Aysel hanım daha açık renk olsa daha iyi olacağını söyledi. Gamze hanım TV ünitesinin Fiyatını uygun buldu.

Gelin Evi 15 Kasım Sümeyyenin Resmi1

Aysel hanım koltuk takımın fiyatını sordu. Sümeyye hanım 5.500Tl aldığını söyledi. Pınar hanım salondaki saatin rengine uygun bulmadığını söyledi.Gelinlerimiz Fon perdelerin odaya uydunu söylediler. Gamze hanım salon halısını uyumsuz olduğunu eleştirdi. Gelinlerimiz salon eleştirisi bitince mutfağı incelemeye geçtiler. Gamze hanım evin kira olup olmadığını sordu. Sümeyye hanım beyaz eşyaların 7.500 TL aldığını söyledi. Gelinler fiyatı çok uygun buldu.

Gelin Evi 15 Kasım Sümeyyenin Resmi4

Aysel perdelerin stor perde olmasını beğendiğin ama ucunda boncuğun olmasını beğenmediğini söyledi.Gelinlerimiz Sümeyye hanım yatak odasına geçtiler. Genel olarak gelinlerimiz beğendiklerini dile getirdiler. Gelinlerimiz Sümeyye hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler. Cansu hanım masa örtüsünü beğendiğini ama peçeteliğin üzerinde gümüş detay aradığını bulamadığını söyleyince Sümeyye hanım peçeteliğin içerisindeki gümüşlerin olduğunu gösterdi.

Gelin Evi 15 Kasım Sümeyyenin Resmi6

Aysel hanım bardakların tabaklar ile uyumunu beğendiğini söyledi. Pınar hanım sürahinin ağzının açık olmasını sordu. Sümeyye hanım bu modellerin kapaklarının olmadığını onu da peçete ile kapattığında görüntü bozulduğu için kullanmadığını söyledi.. Gamze hanım kare tabakları beğendiğini söyledi. Sümeyye hanım havuçlu tarçınlı kekin tarifini verdi. Sümeyye hanım tanışma hikayesini anlatmak için ikramları alıp tekrar salona geçtiler.

Galin Evi 15 Kasım Sümeyye’nin Puanı

 

Gelin Evi 15 Kasımda  Sümeyye hanım yarıştı.  Sümeyye  Hanıma  Pınar hanım  ➡   puan verdi. Aysel hanım  ➡  puan verdi.  Cansu hanım  ➡   puan verdi.  Gamze hanım  ➡   puan verdi. Böylelikle  Sümeyye hanım    puan almış oldu. Gelin Evi 16 Kasımda Gamze Hanım yarışacak.  Gamze  hanım Puan Tablosunu değiştirebilecek mi? 

 

Gelin Evi Sümeyye’nin Evinin Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu