Gelin Evi

Gelin Evi 16 Ekim – 20 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu? Altınları Kim Aldı?

Bu hafta Gelin Evi İstanbul’daki gelinlerimizi ekranlara getirdi. Bu hafta altınları kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? bunların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Gelin Evi 16 Ekim – 20 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Gelin Evi 16 Ekimde Sertap hanım Ev sahibi oldu. Gelinler ev sahibi Sertap’ın Evi ve Çeyizleri hakkında Perdelerin sade olması gerektiğini avizenin renginin sarı olması odaya hiç uygun olmadığını konusunda gelinler odaya uygun olmadığını konusunda hem fikir. Gelinler Aysel hanım mutfaktaki her yerin halının her yeri pembe iken halının neden mavi olduğunu sordu başak hanım. Daha sonra yatak odasına geçen gelinler yatak başlığı ile yatak örtüsü ile uyumsuz olduğunu eleştirdiler. Haftanın ilk günü olmasına rağmen Sertap gelinlerimizden 26 puan almayı başardı.

Gelin evi Sertapın Puan Resmi

haftanın ikinci günü Şeyma hanım gösterişli evi ile yarıştı. Gelinlerimiz Şeyma Hanımın evi ve çeyizleri için Salon takımının yuvarlak olması odaya daha uygun olacağını ve daha iyi duracağını söylediler. Şeyma halı için 5.00tl verdiğini dile getirdi. Salon değerlendirmesini bitiren gelinler mutfağa geçtiler. Gelinlerimiz mutfak dalobının değişmesi gerektiğini hatta salon takımına 35.000tl vermek yerine mutfak dolaplarını değiştirse daha iyi olacağını söylediler. Mutfak halısının küçük olduğunu ama aksesuarla uyumlu olduğunu söylediler. Şeyma hanıma gelinlerimiz 20 puan verdiler.

Gelin Evi 17 Ekim Şeymanın Puanının Resmi

Haftanın üçüncü günü ise Burcu hanım yarıştı. Gelinlerimiz Burcu hanımın Evi ve Çeyizleri için Şeyma avize takımını beğenirken Burcu oda konseptine uygun olmadığını söyler. Eda ve Aysel tüllerin karşık olması odaya gitmediğini değerlendirdiler Mufak için genel olarak iyi bulan gelinler sadece dolap kulplarının iyi durmadığını söyledi. Daha sonra yatak odasına geçen gelinler yatak odasında boy aynasının olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu ancak avize konusunda gelinler beğenip beğenmeme konusunda kararsız sesler çıktı. Gelinlerimiz Burcu hanım İçin 23 puan verdiler.

Gelin evi 18 Ekim Burcunun Resimleri 14

haftanın dördüncü günü final gününe bir gün kala daha 15 günlük evli çiftimiz Aysel hanımın evine geldi gelinlerimiz. Gelinler Aysel hanımın evi ve çeyizleri için Eda Aysel hanımdan beklediği gibi sadeliği sevdiğini düşündüğünü ve haklı çıktığını Sertap ve Burcu salondaki kahve tonları evi boğuk gösterdiği konusunda fikir birliği oluştu. Avize ve halının ise odaya uyduğunu, duvardaki tefin hoş durduğunu söylediler. Salon takımında yemek masası ve yemek takımını oturma odasında olması hoş karşılanmasa da Aysel hanım odada yer olmadığını ve kendisinin ferah bir ortam olmasını istediğini söyledi. Gelinlerimiz Aysel Hanım için 25 puan verdiler.

Gelin Evi 19 Ekim Aysel Resmi 14

haftanın son günü ve final günü Eda hanım yarıştı. Eda haftanın son günü olmasından dolayı heyecanlı bir şekilde güne başladı. Gelinlerimiz ise haftanın tüm eleştirilerini Eda’nın evine saklamış gibi eleştirileri ile Eda’nın ağlamasına sebep oldu. Gelinlerimiz Eda’nın çeyizleri ve Evi için Şeyma Eda’dan öç alırcasına Şeyma hanım evin salonu için “vasat” kelimesi ile eleştirisini bitirdi. Burcu Halıların rengini ve Perdeleri beğenmediğini söyledi. Eda sert eleştirilere dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Gelinler salondan mutfağa geçip  eleştirmeye devam ettiler. Şeyma mutfağın avizesinin salon takımına uygun olduğu için mutfak için uygun olmadığını söyledi. Burcu ise Perdelerin Mutfağa bol geldiğini söyledi. Mutfağın değerlendirmesi bitince inceleme heyeti yatak odasına geçtiler. Şeyma yatak odası dolabının sürgülü kapağının olmasını beğendiğini ama fon perde olmamasını eleştirdi. Gelinlerimiz eda Hanıma Puan 21 verdiler. Geçen haftanın birincileri Nurgül ve Gülsenem +3 puanı Burcu hanıma verdiler. Böylelikle Burcu hanım  26 puan alarak Sertap hanım ile birlikte 16 Ekim 20 Ekim haftanın birinciliğini paylaştılar

Gelin Evi 20 Ekim Edanın Puanı Resimleri

 

Gelin Evi 16 Ekim – 20 Ekim Final Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu