Gelin Evi

Gelin Evi 17 Ekim Salı Şeyma Kimdir? Şeyma Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 16 Ekim – 20 Ekim haftasın da Gelin evi İstanbul’lu gelinlere konuk oluyor. Haftanın ilk günü Sertap hanıma konuk olmuş, Sertap hanım Haftanın ilk günü olmasına rağmen gayet iyi puan (26) almıştı. Haftanın ikinci gününde yani 17 Ekim 2017 salı günü Gelin Evi Şeyma hanıma konuk oluyor. Şeyma hanım ve Şafak bey gmail hesabımızla iletişime geçip fotoğraf ekletebilirler. çiftimize mutlu bir hayat dileriz

Gelin evi Şeyma Resmi

Gelin Evi 17 Ekim Şeyma Kimdir?

Gelin Evi Şeyma Resmi

Şeyma Hanım 1994  yılında dünyaya gelen Şeyma hanım Aslen Kahramanmaraşlı ve 6 aylık evlidir. İstanbul da yaşıyor.  Şeyma hanım eşi ile tanışma hikayesini şöyle anlatıyor. Arkadaşı kahvaltı yapmak için çağırır. Kahvaltı yerine eşi de gelmiştir. ilk görüşmede Şeyma eşi için yılışık olduğunu düşünür. Daha sonra Şeyma hanım ile ilgilenmeye başlar.

Gelin Evi 17 Ekim Şeymanın eşinin Resmi

aradan biraz zaman geçince kanka şafak bey kanka söyleyince Şeyma arkadaşına kalk gidelim der. Şeyma hanım eve giderken sosyal medya üzerinden arkadaşlık isteği gönderir ilk teklifini reddeder. Ama Şafak bey ikinci kez istek gönderir. Şeyma hanım kabul eder. Konuşmaya başlarlar. 

Gelin Evi Şeyma’nın Evi ve Çeyizlerinin Değerlendirmesi

Gelin Evi 17 Ekim Şeymanın Resmi 1

Gelinlerimiz Şeyma hanım için küçük bir halı hediyesi verdiler. Şeyma gelinlerimize kahve servisi yapıp dekorasyon yorumlarına geçiyorlar. Burcu ve Eda salonun duvar kağıtları ile salon takımları birbirlerine uygun olmadığını söyledi. Sertap ise koltuk takımlarının fiyatını merak edip sordu. Şeyma tüm salon takımının toplu fiyatını 35.000tl olduğunu söyleyince gelinlerimiz çok pahalı olduğu noktasında hem fikir oldular ama ev sahibi bu fiyata dediğini söyledi. Eda salon takımının kendi başına avizenin çok güzel olduğunu ama salon takımı ile birbirine uyumsuz olduğunu söyledi. 

Gelin Evi 17 Ekim Şeymanın Resmi 4

Şeyma hanım salonda bulunan avizeleri 2.000tl olmasını çok buldular. Salon takımının yuvarlak olması odaya daha uygun olacağını ve daha iyi duracağını söylediler. Şeyma halı için 5.00tl verdiğini dile getirdi. Salon değerlendirmesini bitiren gelinler mutfağa geçtiler. Gelinlerimiz mutfak dalobının değişmesi gerektiğini hatta salon takımına 35.000tl vermek yerine mutfak dolaplarını değiştirse daha iyi olacağını söylediler. Mutfak halısının küçük olduğunu ama aksesuarla uyumlu olduğunu söylediler. Gelinlerimiz daha sonra yatak odasına geçtiler.  Burcu hanım yatak odasının da salon takımı gibi gösterişli bir yer beklediğini ama öyle olmadığını ve beğendiğini söyledi.

Gelin Evi 17 Ekim Şeymanın Resmi 7

 

Aysel hanım perdeleri ve rengini begendi. Yatak örtüsünü 800tlye aldığını söyleyen Şeyma yatak odasının dolaplarını 15 dk sildiğini ve yatak odası için 7800 tl harcadığını söyledi. Gelinlerimiz yatak odasının halısını beğenmediler.  yatak odasını değerlendirdikten sonra çeyiz bakmaya geçen gelinler, Şeyma’nın annesinden kalma danteli çok beğendiler.  Genel olarak çeyizler gelinler tarafından beğenildi. Daha sonra Şeyma’nın masa düzenine geçtiler. Eda salon takımının bu kadar cafcaflı ve gösterişli olmasına rağmen masa takımı o kadar şaşalı olmadığını söyledi. Kadeh takımlarının çok hoş olduğunu ama yemek takımlarına göre spor olduğunu söyledi. Yemek masasında tatlı takımlarının olmamasını eleştiren Sertap hanım sebebini merak edip Şeyma hanıma sordu. Şeyma hanım tatlı takımlarının olduğunu ama tatlı yapmadığı için masaya koymadığını söyledi.

 

Gelin Evi Şeyma’nın Evinin Fotoğrafları

*************************************************************************************************************

Gelin Evi Şeyma Kaç Puan Aldı?

Gelin evinde ikinci gün Şeyma hanım yarıştı. İlk puanı Aysel hanım 5 puan verdi. Burcu Şeyma hanıma 5 puan verdi. Üçüncü olarak Eda Şeyma hanıma 5 puan verdi ve son olarak Sertap hanım Şeyma hanıma  puan vererek 5 Puan Şeyma hanımın totalde 20 puanı olmuş oldu. Gelin Evi 18 Ekim Çarşamba günü Burcu hanım yarışacak bakalım puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi 17 Ekim Şeymanın Puanının Resmi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu