Gelin Evi

Gelin Evi 19 Ekim Aysel Kim? Aysel Kaç Puan Aldı?

Gelin Evinden bu hafta heyecan dorukta gelinlerimiz İstanbul’dan katıldılar. Haftanın ilk günü Sertap yarıştı ve 26 puan aldı. İkinci gün ise Şeyma hanım gösterişli evi ile yarıştı ancak 20 puan alabildi. Üçüncü gün ise Burcu hanım yarışarak 23 puan aldı. Bu puanlarla Şeyma hanım birinci olma ihtimali kalmadı. Burcu hanımın ise geçen haftanın birinci eğer kendisine +3 puan vermesi halinde Ancak birinciliği Sertap hanım ile paylaşabilir Bakalım bu gün yarışacak olan Aysel bu puan durumunun bozabilecek mi? 

Gelin evi Aysel Resmi

Gelin Evi 19 Ekim Perşembe Aysel’in Evi ve Çeyizleri

Bu günkü ev sahibimiz Aysel hanım Gelin evine kendisinden habersiz eşi başvurduğunu söyledi. Ayseşl hanım avcılardaki evini Gelin evine açtı. Aysel Hanım 30 yaşında ve Mardin’li ve ev hanımı.

Gelin Evi 19 Ekim Aysel Resmi 1

Gelinlerimiz Aysel Hanıma güzel bir tablo hediyesi almışlar. Gelinler ilk olarak değerlendirmeye her zamanki gibi Salondan başladılar. Eda Aysel hanımdan beklediği gibi sadeliği sevdiğini düşündüğünü ve haklı çıktığını Sertap ve Burcu salondaki kahve tonları evi boğuk gösterdiği konusunda fikir birliği oluştu. Avize ve halının ise odaya uyduğunu, duvardaki tefin hoş durduğunu söylediler. Salon takımında yemek masası ve yemek takımını oturma odasında olması hoş karşılanmasa da Aysel hanım odada yer olmadığını ve kendisinin ferah bir ortam olmasını istediğini söyledi. Salon eleştirisi bittikten sonra inceleme heyeti mutfağa geçtiler.

Gelin Evi 19 Ekim Aysel Resmi 3

 

Eda ve Burcu tezgahın dolu olduğunu söyleyerek eleştiride bulundular. Şeyma ise halının rengini beğenmedi. Sertap beyaz eşyalarını ne kadara aldığını sordu. Aysel 7.800tl aldığını söyledi. İnceleme heyeti yatak odasına geçtiler. Aysel yatak odası takımını 3.500 tl aldıklarını söyledi. Sertap ve Burcu ve Şeyma evin her yerinde kahve tonların yatak odasında da devam etmesini eleştirdiler. Avize ve yatak örtüsünü beğenildiler. Daha sonra masa düzenine bakan gelinler masa düzeni konusunda ilk yorumu Burcu yaptı çatak bıçak takımını beğendi. Eda ise bardak takımlarının yanlış seçim olduğunu söylese de Şeyma bardağın sade olmasını beğendiğini söyle. Eda ayrıca örtünün beyaz olması iyi durmadığını odaya krem tonları daha hoş duracağını söyledi. Aysel Hanımın çeyizlerinin az olmasını gelinlerimiz eleştiride bulundu.

Gelin Evi 19 Ekim Aysel Resmi 7

Gelinlerimiz değerlendirmesi bitince Aysel hanımın eşi ile tanışma hikayesini merak edip sordular. Aysel hanım eşi Ahmet beyi tramvayda gördüğünü tanışmak istediğini söyledi ilk etapta Aysel konuşmak istemez ertesi gün gene karşısına çıkınca konuşur fikirlerinin uyuştuğunu görünce aileler araya girer isteme gerçekleşir ve şuanda 15 günlük evli çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Gelin Evi 19 Ekim Aysel Resmi 11

Gelin Evi 19 Ekim Perşembe Aysel’in Puanı

Gelin evinde 4. gününde Aysel hanım yarıştı. Aysel hanıma Burcu hanım 6 puan verdi. Şeyma hanım 6 puan verdi. Eda  7 puan verdi ve son olarak Sertap hanım Aysel hanıma 6 puan vererek  Aysel hanımın totalde 25  puanı olmuş oldu. Gelin Evi 20 Ekim Cuma günü Eda hanım yarışacak bakalım puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi 19 Ekim Aysel Resmi 14

Gelin Evi 19 Ekim Perşembe Aysel’in Evinden Karaler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu