Gelin Evi

Gelin Evi 2 Kasım Pelin Kimdir? Pelin Kaç Puan Aldı?

Gelin evi 4. günü yani 2 Kasım Perşembe günü Gelin evinde yarışan Pelin Hanım Oldu. Pelin Hanım Kaç Puan Aldı? Gelinler dekorasyonuna neler söylediler. İşte ayrıntılar…

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Pelin Resmi15
Gelin Evi 2 Kasım Pelin Kimdir?

Gelin Evi 2 kasımda katılan Pelin  aslen Artvin‘li yaklaşık 3 yıllık evli olan Pelin İstanbul Pendik’ten yarışmaya katıldı. Pelin hanım eşi ile tanışmasını bizlere şöyle anlattı. Pelin işe girer. Eşi de orada çalışmaktadır ve hayırlı olsun bile demez. Bu da Pelin hanımın dikkatini çeker. Pelin Eşini inceledikçe hoşlanmaya başlar. ilk Pelin hanım hoşlandığını ama söylemediğini Pelin belli bir süre eşini inceler.

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Pelin Resmi

Üç hafta sonra Pelin hanımın eşi iş çıkışında kendisi ile konuşmak istediğini söyler. Pelin hanım konuşmayı kabul eder. Kafeye gider gitmez Pelin hanımın eşi direk Pelin hanımından hoşlandığını söyleyince çok şaşırır ve mutlu olur. İkili belli bir süre birbirlerini tanıdıktan sonra araya aileler girip istem ve düğün gerçekleşir.

Gelin Evi 2 Kasım Pelin’in Ev Dekorasyonu

Gelinlerimiz Pelin hanımın Bahçelievler’deki evine ellerinde hediye ile geldiler. Gelinler gelir gelmez Salon eleştirisine başladılar. Meryem siyah fonların odayı kararttığını söyledi. Kevser hanım odanın küçük koltuk takımlarının büyük olması odaya uymadığını söyledi. Gelinlerimiz evin avizenin fiyatının uygun olmasını beğendiler. Pelin hanımın salon eleştirisi bitiren gelinleri evin mutfağına getirdi. Pelin hanım mutfağı için masal diyarı bir mutfak olduğunu söyledi. Gelinlerimiz de çok güzel olduğunu söylediler. Kevser hanım mutfak dolaplarının camlı olması dağınıklığa müsaade etmesi zor olup olmadığını söyledi.

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Pelin Resmi1

 

Aysun hanım buzdolabının renginin siyah olmasını mutfağın konseptine uygun bulmadığını söyledi. Esra hanım mutfağı gene olarak beğendiğini ama çok fazla aksesuar olduğu için gözlerini yorduğunu söyledi. Denetleme ekibi mutfağı bitirince yatak odasını incelemeye geçtiler. Esra hanım yatak odası zevkine hitap etmediği için yorum yapmak istemezken Aysun hanım mobilyanın siyah olması odayı kararttığını dile getirdi. Kevser yatak odası halılarının odaya hiç uymadığını söyledi. Gelinler Pelin hanımın çeyizlerini incelemek üzere çeyiz odasına geçtiler.

 

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Pelin Resmi4

Gelinlerimiz Pelin hanımın çeyizlerini ilgi ve merakla inceledikten sonra Pelin hanımın masa düzenini değerlendirmeye geçtiler. Esra hanım Pelin hanımın iddalı olduğunu söylediği masa düzenini basit bulduğunu söyledi. Kevser hanım da çatal bıçakların bir birleri ile uyumsuz olduğunu söyledi. Meryem hanım masa örtüsünü beğendiğini söyledi. Aysun hanım düz olmaması gerektiğini söyledi. Gelinlerimiz Pelin hanımın albümlerine bakmak ve eşi ile tanışma hikayesini dinlemek için yeniden salona geçerler.

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Pelin’in Puanı

Gelin Evi bu haftada da İstanbul’lu gelinlerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Haftanın ilk günü Meryem hanım yarıştı. Meryem Gelinlerimizden 21 puan aldı. Haftanın ikinci günü ise Esra hanım yarıştı ve Gelinlerimizden 22 puan alabildi. Haftanın 3. günü Kevser hanım yarıştı ve 24 puan aldı.

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Pelinin Puanı

 Pelin hanıma Meryem  hanım  ➡ 6 puan verdi. Kevser hanım  ➡   6 puan verdi. Esra hanım 6 ➡  puan verdi.  Aysun hanım  ➡ 7 puan verdi. Böylelikle Pelin  hanım 25 puan almış oldu. Gelin Evi 3 Kasımda Aysun Hanım yarışacak Bakalım puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Pelin’in Evinin Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu