Gelin Evi

Gelin Evi 20 Ekim Cuma Eda Kim? Gelin Evi Eda Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi Final günü Eda hanım yarıştı. Eda hanım final günü olmasına sebebi ile biraz heyecanlı olduğunu dile getirdi. Bakalım Eda hanım Puan tablosunda nerede yer alacak? Bütün bunların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Gelin Evi 20 Ekim Eda Resmi

Gelin Evi 20 Ekim Cuma Eda’ın Evi ve Çeyizleri

Şeyma Hanım 23 yaşında ev hanımı ve şu an 5 aylık evli. Eşi ile zücaciye mazasında çalışırken tanıştığını söyledi. Gelin Evi 20 Ekim final günü gelin evi Eda’nın kartaldaki evine konuk oluyor. Eda Aksesuar konuğu noktasında en iddialı olduğu yerlerden olduğunu dile getirdi. Eda Boşnak olduğu için bolca Boşnak adetlerini göreceklerini söyledi. Gelinlerimiz Eda hanım için İlk dakikadan itibaren Eda eleştiri almaya başladı. Gelinlerimiz eda hanıma servis takımı hediye etti. Burcu Salon da duran avize takımlarının odaya uygun olmadığını söyledi.

 

Gelin Evi 20 Ekim Eda Resmi 3

Şeyma Eda’dan öç alırcasına Şeyma hanım evin salonu için “vasat” kelimesi ile eleştirisini bitirdi. Burcu Halıların rengini ve Perdeleri beğenmediğini söyledi. Eda sert eleştirilere dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Gelinler salondan mutfağa geçip  eleştirmeye devam ettiler. Şeyma mutfağın avizesinin salon takımına uygun olduğu için mutfak için uygun olmadığını söyledi. Burcu ise Perdelerin Mutfağa bol geldiğini söyledi. Mutfağın değerlendirmesi bitince inceleme heyeti yatak odasına geçtiler. Şeyma yatak odası dolabının sürgülü kapağının olmasını beğendiğini ama fon perde olmamasını eleştirdi.

 

Gelin Evi 20 Ekim Eda Resmi 8

Eda hanım yatak odası takımını babası aldığını ve 6500tl ye aldığını söyledi. Yatak odası incelemesi de bitince Eda’nın çeyizlerine bakmaya geçtiler. Eda’nın çeyizleri gelinlerimiz tarafından ilgi ile incelediler. Çeyiz incelemesi de bitince Eda’nın masa düzenine bakmaya geçtiler. Sertap hanım kendsini yüzük peçete olmadığı için eleştirdiğini ama kendisi de yüzük peçete koymaması kendisini şaşırttığını söyledi. Masa örtüsünü Şeyma ve Burcu beğendi ama Şeyma basit durdu kelimesini de araya sıkıştırmayı da ihmal etmedi.

Gelin Evi 20 Ekim Eda Resmi 5

Gelin Evi 20 Ekim Cuma Eda’nın Puanı

Gelin evinde 5. gününde Eda hanım yarıştı. Eda hanıma Burcu hanım 7 puan verdi. Şeyma hanım 4 puan verdi. Aysel  6 puan verdi ve son olarak Sertap hanım Eda hanıma 4 puan vererek  Eda hanımın totalde   puanı olmuş oldu.

Gelin Evi 20 Ekim Edanın Puanı Resimleri 1

 

 

Gelin Evi 20 Ekim Cuma Eda’nın Evinden Kareler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu