Gelin Evi

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu? Altınları Kim Aldı?

Gelin Evi 23 Ekim 27 Ekim de gelinlerimiz kıyasıya yarıştılar. Yer yer sert eleştireler yapıldı kimi zamanda kahkalar atarak sevindiler ve haftanın finali geldi çattı. Kimin evi altınları hak edecek. Geçen haftanın birincileri Burcu ve Sertap kime +3 puan verecek?

Gelin Evi 27  Ekim Cuma Finali Kim Kazandı?

Gelin Evi haftanın ilk Günü Arzu hanım yarıştı. Arzu hanımın evi için gelinlerimiz Salon takımı içerisinde buluna Tv ünitesinin hem televizyona göre boyutlarının uygun olmadığı gibi salona da uymadığını konunda daha ilk dakikadan eleştirmeye başladılar. Seda hanım mutfaktaki avizenin mutfağa uygun olmadığını söyledi. Arzu mutfaktaki beyaz eşyaları 4.500 tlye aldığını duyunca gelinler kulaklarına inanamadılar Gelinlerimiz bu eleştiriler ile Arzu hanıma 25 puan verdiler.

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzunun puan Resmi

Haftanın ikinci Günü seda hanım yarıştı. Gelinlerimiz Seda hanımın evi için ; Büşra hanım orta sehpanın evi daralttığı söyledi. salon takımındaki avizenin sarı olmasını gelinlerimiz odaya uymadığını söyledi. Ayşenur odanın çok avangart olduğu için beğenmedi. Salon eleştirisi bitince mutfağa geçtiler. Arzu mutfak dolaplarının eski olmasını beğenmedi. Büşra masa takımının tek başına iyi olduğunu ama mutfakla renk olarak uymadığını söyledi. Bu tarz eleştiriler alan Seda gelinlerimizden 22 puan alabildi.

Gelin Evi 24 Ekim Salı Sedanın Puan Resmi

Gelin evi üçüncü günü Ayşenur hanımın evine konuk oldu. Gelinlerimiz Ayşenur hanımın evi için ; Seda hanım koltuklarının rengini beğenmediğini söyledi ayrıca oturma şekli rahatsız olduğunu söyledi. Arzu mutfak dolaplarının yetersiz olduğunu söyledi. Seda hanım halı ile perde uyumsuz olduğunu konusunda eleştirilerde bulundu. Gelinlerimiz bu tarz eleştiriden sonra Ayşenur hanıma 21 Puan verdiler.

Gelin Evi 25 Ekim Ayşenurun Puan Resmi

Gelin Evi 26 Ekimde yarışan Emine hanım oldu. Emine hanımın evi ve dekorasyonu için gelinlerimiz; Büşra koltuk takımının renklerini beğenmediğini söyledi. Seda hanım ise sarı fon eve uygun olmadığını eleştirirken tv ünitesini söyledi. Emine hanım Tv ünitesi olmadığını mobilyanın konsolu olduğunu söyledi. Arzu halı renkleri koltuk ile uymadığını söyledi. Gelinlerimiz bu eleştirilerden sonra Emine hanıma 20 Puanı layık gördüler.

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Eminenin Puan Resmi

Gelin Evi Final Gününde tüm gelinler sert sözlerle eleştiren Büşra yarıştı. Büşra hanımın ev dekorasyonu için gelinlerimiz  mutfağın biraz darlığından şikayet ettiler. Kullanılan avizenin mutfak ortamına uymadığını söylediler. Ayrıca yatak odasının büyük mobilyaların küçük olduğunu konusunda eleştirilerde bulundular. Gelinlerimiz bu eleştirilere rağmen Büşra hanıma 18 Puan verdiler

Gelin Evi 27 Ekim Finalistlerin Fotoğrafı

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim haftasında haftanın birinci gelinini belirlemek için geçen haftanın birincisi geçen  hafta yarışan Sertap hanım Seda hanıma +3 puan verdiler. Böylelikle  Arzu hanımın 25 puan almış oldu   Birinci olan ve tüm altınları alan iki adet gelinimiz oldu. Birinciliği Seda ile Arzu hanım paylaştılar. Haftaya yani 30 Ekim – 3 Kasım haftasında nerede çekim yapacak? Şimdiden merak konusu oldu. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu