Gelin Evi

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu Kim? Arzu Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi geçen hafta  16 -20 Ekimde İstanbullu gelinler yarışmış. Bir hayli heyecanlı geçen haftada iki adet birinci çıkarmıştı. Burcu ve Sertap hanım bu hafta seçtikleri gelinlerimizden bir tanesine +3 puanı kime verecek? Bu hafta gelin evi ilk olarak Arzu hanımın evine konuk olacak. Gelin Evi gene bu hafta İstanbul’da gelinlerimize konuk olacak.

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu Kimdir?

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu Resmi

Gelin Evinin 23 Ekim – 27 Ekim haftasında ilk gelinimiz Arzu hanım oldu. Gelinlerimiz Arzu hanımın evinin konseptine ne diyecek ve kaç puan verecekler? Gelin Evi 23 Ekimde yarışan Arzu daha beş aylık çiçeği burnunda bir gelindir. Gelin Evi yarışmasına İstanbul’dan katılıyor. Arzu 23 yaşında öne muhasebeci olarak özel firmada çalışıyor. Arzu hanımın eşi Trabzonlu. Arzu hanım hem evine hem hem masa düzenine güveniyor. Çeyizlerindeki el emekleri gelinleri etkileyeceğini söyledi. Arzu hanım Eşi İsmail bey ile 8. sınıfta gördüğünü ama lise zamanına kadar bir konuşma olmadığını daha sonra İsmail bey askerden geldikten sonra birbirleri ile konuşmaya başlarlar.

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu’nun Evi ve Çeyizlerinin Değerlendirilmesi

gelinlerimiz Arzu hanıma fincan takımı hediye ettiler. Gelinler hemen vakit kaybetmeden Salon takımı içerisinde buluna Tv ünitesinin hem televizyona göre boyutlarının uygun olmadığı gibi salona da uymadığını konunda daha ilk dakikadan eleştirmeye başladılar. Ayrıca salon takımının rengi koyu olması gelinlerimiz sebebini Arzu hanıma sordular.

 

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu Resmi 1Arzu hanım bu rengi sevdiğini herkesin beğendiği pembe beyaz gibi renkler dışında bir renk almak istediğini söyledi. Gelinlerimiz Tv ünitesini ve koltuk takımlarının fiyatını sordular. Arzu hanım Tv ünitesini 180 tlye aldığını koltuk takımlarını ise 2900tlye aldığını söyledi. Ayrıca Arzu hanım bütün evin avizelerini 265 tlye aldığını söyleyince gelinlerimiz fiyatının çok uygun olduğunu söylediler.

 

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu Resmi 5

Gelinlerimiz Salon eleştirisi bitince mutfağa geçtiler. Arzu hanım kiracı olmasına rağmen mutfak dolapları beğendiler. Seda hanım mutfaktaki avizenin mutfağa uygun olmadığını söyledi. Arzu mutfaktaki beyaz eşyaları 4.500 tlye aldığını duyunca gelinler kulaklarına inanamadılar. Arzu hanıma gelinler ekonomik gelin unvanı verdiler. Bütün evin halılarını 1800tlye aldığını gelinlerimizin duyduklarına inanamadılar. Mutfak eleştirisini de bitiren gelinler yatak odasına geçtiler.

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu Resmi 9

Seda yatak odasında pufun olmamasını eleştirdiler. Seda hanım yatak odasında bulunan sandığın içerisnde ne olduğunu merak edip baktı. Arzu düğünden kalma bohça sandığı olduğunu ama daha sonra kendi için manevi değeri sandığın içerisinde doldurduğunu söyledi. Yatak odasında gelinler nişan alışverişi konusunda erkek tarafı ile yaşadıkları sıkıntıları anlattılar. Daha sonra masa düzenine bakmaya geçtiler. Büşra hanım masa örtüsünün hem rengini hem de kalitesini beğendi. Seda sürahiyi çok beğendiğini kendiside benzerini kullandığını söyledi. 

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu Kaç Puan Aldı?

 

Gelin evinde ilk puanı Büşra hanım genel olarak evini beğendi ve 6 puan verdi. Seda hanım Arzu hanıma 7 puan verdi. Ayşenur hanım Arzu hanıma 6 puan verdi. Emine hamın Arzu hanıma 6 puan verdi totalde Arzu hanım toplamda 25 puan aldı. Haftanın ikinci gününde Seda hanım yarışacak bakalım Seda hanım Arzu hanımı geçebilecek mi?

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzunun puan Resmi

 

Gelin Evi 23 Ekim Pazartesi Arzu’nun Evinden Karaler

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu