Gelin Evi

Gelin Evi 24 Ekim Seda Kimdir? Seda Kaç Puan Aldı?

gelin Evi haftanın ikinci 24 Ekim Salı günü Seda hanımın evine konuk oluyor. Seda hanım eşi ve annesinin isteği üzerine yarışmaya katıldığını ve kendisinin Boşnak olduğunu ve Boşnak adetlerini en iyi şekilde yansıtacağını dile getirdi. Sitemizde yazdıklarımızı kelimesi kelimesine çalan resimlerini dahi çalmaktan utanmayan  siteler yüzünden resimlere sitemizin adını koymak zorunda kaldık. Bu durumdan dolayı şimdiden özür dileriz. Kopya içerik konusunda google motorları umarım gerekeni yapar.

 

Gelin Evi 24 Ekim Salı Seda Kimdir?

Gelin Evi 24 Ekim Salı Seda Resmi

Gelin Evi 24 Ekim Salı günü yarışan Seda hanım 1993 yılında doğmuş ve şu an 24 yaşındadır. Eşi ile 3.5 (üçbüçük) yıl konuştuğunu şu an ise 1.5(birbuçuk) yıllık evli olduğunu eşi ile aynı mahallede oturmasına rağmen birbirlerini hiç görmediklerini, eşi sosyal medyada kuzenini eklemek isterken isim benzerliğinden kendisini eklendiğini daha sonra konuşmalar başlar. İş ciddiye binince aileler devreye girer nişanlanıp daha sonra evlenirler. Seda eşi için iyiki evlendiğini ve çok sevdiğini söyledi.

 

Gelin Evi 24 Ekim Salı Seda Resmi1
Gelinlerimiz İstanbul Pendik’teki sedanın evine geldiler. Gelinlerimiz seda hanıma güzel bir dekoratif saati hediye verirler. Gelinlerimiz ilk başta Seda’nın kıyafetini eleştirme ile başladılar. Seda koltuk takımını alırken zıtlaştıklarını söyledi. Arzu hanım koltuk takımlarını çok abartılı olduğunu söyledi. Seda koltuk takımını 9.000tl aldıklarını dile getirdi. Ayrıca Büşra hanım orta sehbanın evi daralttığı söyledi. salon takımındaki avizenin sarı olmasını gelinlerimiz odaya uymadığını söyledi. Ayşenur odanın çok avangart olduğu için beğenmedi. Salon eleştrisi bitince mutfağa geçtiler.

Gelin Evi 24 Ekim Salı Seda Resmi7

 

Arzu mutfak dolaplarının eski olmasını beğenmedi. Büşra masa takımının tek başına iyi olduğunu ama mutfakla renk olarak uymadığını söyledi. Seda hanım 1500tl aldığını söyleyince Büşra hanım çok uygun bulurken ekonomik Arzu çok pahalı buldu. Mutfak eleştirisi de bitince yatak odasına geçtiler. Gelinler yatak odası için gene altın sarısı renklerin hakim olduğunu için gelinlerimiz her yerde altın sarısı tonların hakim olmasını eleştirdiler. Büşra hanım yatak odasını takımını beğendiğini ama avize takımına spor kaçtığını konusunda eleştiride bulundu. Emine hanım yatak adasını genel olarak beğendiğini söyledi.

Gelin Evi 24 Ekim Salı Seda Resmi11

 

Gelinlerimiz çeyiz odasına geçip Boşnak çeyizlerini ilgi ile incelemeye başladılar. Ayşenur hanım kendi yöresine ait olduğu için tek kırmayı hemen merakla inceledi. Büşra hanım ise Bosna’ya özgü masa örtüsüne odaklandı.İnceleme heyeti daha sonra Seda hanımın masa düzenine ve kültürüne özel yemeklerine bakmaya geçtiler. Arzu masa örtüsünü beğendi. Emine hanım peçetelik için yüzük takımını kendisinin mi? yaptığını sordu. Seda hanım balayında görüp beğenip aldığını söyledi. Emine hanım yuvarlak tabakları beğenmediğini kare takımının olması gerektiğini söyledi. Arzu hanım ise çatal bıçak takımının kalın olduğu konusunda eleştiride bulundu. Ayşenur hanım Seda hanımın alıngan olduğunu ve misafirperver biri olmadığını kamera arkasında bizler ile paylaştı.

Gelin Evi 24 Ekim Salı Seda Kaç Puan Aldı?

Gelin evinde 24 Ekimde yarışan  Seda hanıma Ayşenur puan verdi.  Arzu hanım puan verdi. Emine hamın puan verdi. Büşra hanım 6 Puan verdi. Totalde Seda hanım toplamda 22  puan aldı. Haftanın Üçüncü gününde yani 25 Ekim Çarşamba günü Ayşenur Hanım  yarışacak bakalım Puan tablosunda nerede olacak?

Gelin Evi 24 Ekim Salı Sedanın Puan Resmi

 

Gelin Evi 24 Ekim Salı Seda’nın Evinin Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu