Gelin Evi

Gelin Evi 25 Ekim Çarşamba Ayşenur Kimdir? Ayşenur Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi bu hafta yine İstanbul’da gelinlerimize konuk olmaya devam ediyor. Bu hafta ilk olarak Arzu hanıma konuk oldu. Arzu hanım gelinlerimizden 25 puan alırken ikinci gün Seda hanım yarıştı ve  puan aldı. Haftanın üçüncü günü Gelin Evi ekibi ve gelinlerimiz  Ekim Çarşamba günü Ayşenur hanımın evine konuk oluyor

Gelin Evi 25 Ekim Çarşamba Ayşenur Resmi

Gelin Evi 25 Ekim Ayşenur Kimdir?

Gelin Evi 25 Ekim Çarşamba Ayşenur Resmi1

Ayşegül 22 yaşında özel firmada muhasebeci olarak çalışıyor. 3 aylık Yakup bey ile evliler Aslen Bartınlı İstanbul’da ikamet ediyor. Ayşegül hanım eşi Yakup bey ile kaza vesilesi ile kaza vesilesi ile tanıştığını söyledi. Ayşenur kız arkadaşı ile alışveriş merkezine giderken Yakup bey camdan eşi Ayşenur hanımın aracına ve kendisine bakar. Daha sonra önüne kırmaya başlar. bu sefer Ayşenur hanım eşinin önene kırmış ve araca çarpar.

 

R1BDKZG

Ayşenur hanım elindeki levye ile araçtan iner ve üzerine yürür. Yakup bey arabayı tamir etmek için tesadüf o ki babasının tamir dükkana götürür. Ayşenur hanım yurt dışına çıkar Yakup bey eşi Ayşenur hanıma sosyal medyadan yazışmaya başlarlar. iki haftada nişanlanmaya karar verirler.

Gelin Evi 25 Ekim Ayşenur’un Dekorasyonu

Ayşenur hanım Pendik’ten katılıyor. Ayşenur ablası ve kayın validesi çeyizleri konusunda çok güveniyor evinin boyasında parkelerinden her şeyi kendisi yaptığını veya babası ile birlikte yaptıklarını söyledi. Gelinlerimiz Ayşenur hanımın evine güzel bir dehiye ile geldi. Ayşenur hanıma müzik kutusu hediye ettiler. Ayşenur hanım normalde evinde aksesuar kullanmadığını ama bu müzik kutusunu çok sevdiğini ve kullanacağını söyledi. Ayşenur hanımın salon dekorasyon için bütün her şey ile kendisi ilgilendiğini söyledi. Seda hanım koltuklarının rengini beğenmediğini söyledi ayrıca oturma şekli rahatsız olduğunu söyledi.

Gelin Evi 25 Ekim Çarşamba Ayşenur Resmi4

 

Ayşenur hanım koltuklarının 7 kere gidip geldiğini söyleyince gelinlerimiz çok şaşırdı. Arzu tek başına avizenin çok güzel olduğunu ama spor kaçtığını söyledi. Büşra hanım evde aksesuar olmamasını eleştirdi. Salon eleştirisi biten hanımlar mutfağa geçtiler. Arzu mutfak dolaplarının yetersiz olduğunu söyledi. Seda hanım halı ile perde uyumsuz olduğunu konusunda eleştirilerde bulundu. Büşra ise beyaz eşyanın neden gri aldığını sordu. Ayşenur hanım beyaz eşyaları faklı renkte olmasını istediğini söyledi.

Gelin Evi 25 Ekim Çarşamba Ayşenur Resmi15

 

Hanımlar mutfak eleştirisi bitince yatak odasına geçtiler. Arzu perdelerin fonunu beğenirken tülü hareketli olduğunu söyledi. Seda hanım avizeyi odaya uygun bulmadı. Emine hanım yatak odası örtüsünü beğenmedi. Arzu hanım yatak odasında resim veya aksesuar olmadığını söyleyerek eleştirdi. İnceleme heyeti yatak odasını eleştirmesi bitince masa düzenine bakmaya geçtiler. Seda çorba kasesini büyük buldu. Masa örtüsünü sade buldu.

Gelin Evi 25 Ekim Ayşenur’un Aldığı Puanı

Gelin evinde 25 Ekimde yarışan  Ayşenur hanıma Seda  5 puan verdi.  Arzu hanım 6  puan verdi. Emine hamın 5  puan verdi. Büşra hanım 5 Puan verdi. Totalde Ayşenur hanım toplamda 21  puan aldı. Haftanın Üçüncü gününde yani 26 Ekim Perşembe günü Emine  Hanım  yarışacak bakalım Puan tablosunda nerede olacak?

Gelin Evi 25 Ekim Ayşenurun Puan Resmi

Gelin Evi 25 Ekim Ayşenur’un Evinden Karaler

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu