Gelin Evi

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine Kimdir? Emine Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 25 Ekim Çarşamba Günü Ayşenur hanım yarışmış ve gelinlerimizden misafirperver olmadığı konusu üstüne basa basa söyleyerek 21 verdiler. 26 Ekim Perşembe günü haftanın 4. gününde emine hanım yarışacak

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine Resmi
Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine Kim?

Emine hanım 20 yaşında aslen Amasyalı İstanbul’dan yarışmaya katıldı.  Emine hanım eşi eşinin amcasının oğlunun düğününde gördüğünü ve çok beğendiğini ancak düğün esnasında gidip konuşmadığını ama Emine hanım Gökhan’ı çok yakışıklı bulduğunu söyler. Düğün bitiminde sonra eve gidince Emine Gökhan’a sosyal medya üzerinden istek gönderir.

 

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine Resmi2

Gökhan bey isteği kabul eder. Emine hanım Gökhan beye tatlı Sözler ile etkilemeye çalışır. Gelin evine katılmayı daha nişanlı iken karar verdiğini bu konuda ablasının da etkisini söyledi. Emine hanım kendi yaptığı el emeklerinde iddialı olduğunu söyledi

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine’nin Evinin Dekorasyonu

Emine hanım gelin evi ekibinin ve gelinlerin evinin ilk misafirleri olduklarını söylediler. Gelinlerimiz dekoratif bir tabak hediyesi almışlar. Gelinlerimize vişne suyu ikram etti. Büşra evin salonu için direk eleştiriye geçti. (şahsen Büşra’nın evini çok merak ediyorum kimsenin evini beğenmiyor) Büşra koltuk takımının renklerini beğenmediğini söyledi. Seda hanım ise sarı fon eve uygun olmadığını eleştirirken tv ünitesini söyledi. Emine hanım Tv ünitesi olmadığını mobilyanın konsolu olduğunu söyledi. Arzu halı renkleri koltuk ile uymadığını söyledi. salon eleştirisi bitince mutfağa geçtiler.

 

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine Resmi6

Büşra ve Ayşenur mutfak dekorasyonunu hiç beğenmediğini renklerin birbirine uymadığını söyledi. Emine hanım kiracı olduğu için uyumsuz mutfak dolapları konusunda eleştiride bulunmayacaklarını söyledi. Daha sonra yatak odasına geçtiler. Büşra yatak odası mobilyasını beğendiğini söylerken Arzu pembe fonların aynı tonda olmadığı konusunda eleştiride bulundu. yatak odasında hem halı hem de perde renkleri uyumsuz olduğunu söylediler yatak odasında bulunan avizelerin oda ile hiç alakasız olduğunu söylediler. Yatak odasını değerlendirdikten sonra çeyiz odasına geçtiler.

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine Resmi11

 

Emine hanım kendine en çok güvendiği yerin olduğunu söyledi. Gelinlerimiz Emine hanımın çeyizlerini çok beğendiler. Özellikle iğne oyaları konusunda Emine hanımın maharetli olmasını çok beğendiler. Emine çeyizlerinden tam not alıp masa düzenine bakmaya geçtiler. Seda tabakları çok beğendiğini masa örtüsünü de çok sade bulduğunu söyledi. Arzu masanın çok boş olduğunu bardak takımlarını boş olduğunu söyledi. Büşra ise şamdanların korku filmlerinden fırlamış gibi olduğunu söyledi. Arzu çatal ve bıçak düzenini yanlış konumlandırdığını için Emine’yi eleştirdi.

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine ‘nin Puanı

Gelin evinde 26 Ekim Perşembe günü yarışan  Emine  hanıma Seda 6  puan verdi.  Arzu hanım 4  puan verdi. Ayşenur hamın   6 puan verdi. Büşra hanım 4  Puan verdi. Totalde Emine hanım toplamda 20  puan aldı. Haftanın son günü 5. günün de yani 27 Ekim Cuma  günü Büşra  Hanım  yarışacak bakalım Puan tablosunda nerede olacak?

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Eminenin Puan Resmi

 

Gelin Evi 26 Ekim Perşembe Emine ‘nin Evi ve Çeyizlerinden Resimler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu