Gelin Evi

Gelin Evi 27 Ekim Cuma Büşra Kim? Büşra Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi programının son günü final günü geldi çattı. Haftanın ilk gününden itibaren gelinlerimiz keskin eleştiren Büşra’nın evine gelinlerimiz konuk oluyor.

Gelin Evi 27 Ekim Cuma Büşra Kim?

Gelin Evi 27 Ekim Büşra Resmi13

Gelin Evi 23 Ekim 27 Ekim Haftasında son yarışmacı olarak katıldı. Büşra hanım 1992 yılında dünyaya gelmiş ve şu an 25 yaşındadır. Bir yıl önce mutlu bir evliliğe adım atar. Aslen kendisi Kastamonu’ludur. Büşra’nın  Modelis Eşi ise Ressam olan Büşra İstanbul’da ikamet ediyor. Büşra hanım eşi ile tanışma hikayesini bizlere şöyle anlatır. Büşra, sülüet kursunda karşılaştıklarını söyledi. Büşra ilk görür görmez etkilendiğini ama belli etmez. Büşra hint kına yaptırmak ister.

 

Gelin Evi 27 Ekim Büşra Resmi15

İsmail bey Büşra’nın eline kına yakarken her iki insanın kalbinde birbirlerine karşı bir şeyler hissederler. Daha sonra sosyal medya üzerinde konuşmalar başlar. 5- 6 ay bu konuşmalar devam eder. Daha sonra İsmail bey istemeye gelir ve mutlu sonla biter. Çiftimize dizicenter ailesi olarak mutluluklar dileriz.

Gelin Evi 27 Ekim Büşra’nın Evinin Dekorasyonu

Gelinlerimiz Büşra hanımın evine hediye ile geldiler. Gelinlerimiz Büşra hanıma güzel bir aksesuar almışlar. Büşra hanım hediyeyi beğendi ve kullanacağını söyledi. Salon için eleştirileri bitiren gelinlerimiz hemen salon için eleştirilere başladılar. Sanki bütün bir haftanın hıncını çıkarırcasına acımadan eleştirilerde bulundular. Büşra evinin mutfağı için yapılan eleştirilere biraz sert tepkiler verdi. Gelinlerimiz zebra perdelerin olmadığını yakışmadığını söyledi. Ama Büşra durumunun buna yettiğini söyledi. Gelinler mutfağın biraz darlığından şikayet ettiler. Kullanılan avizenin mutfak ortamına uymadığını söylediler.

Gelin Evi 27 Ekim Büşra Resmi14

Büşra mutfağın avizesini kendisi almadığını söyledi. gelinler yatak odasına geçtiklerinde yatak odasının büyük mobilyaların küçük olduğunu söyledi Büşra evi tutmadan yatak odası takımını aldığı için böyle bir uyumsuz olduğunu söylediler. Seda hanım evin tüm halılarının aynı model olmasını beğenmediğini dile getirir. Ayşenur hanım yatak odası ile Salondaki perdelerin renk ve modelinin aynı olması konusunda eleştiride bulundu. Yatak odası eleştirilerini de bitiren gelinler Büşra hanımın çeyizlerine bakmaya geçtiler. Büşra hanımın el emeği bir çok el işlemeleri dikkatle gelinlerimiz incelediler.

 

Gelin Evi 27 Ekim Büşra Resmi3

Büşra hanım eşinin ressam olduğunu ve ilk kara kalem ile çizdiği resimleri gelinlerimiz çok beğendi. Çeyizleri de incelemeleri bitiren gelinlerimiz Büşra’nın masa düzenine bakmaya geçtiler. seda hanım bardakların çok sade olduğunu amam tabak takımlarını beğendiğini söyledi. Emine hanım ise masa örtüsünün hareketli olması konusunda eleştirdi. Emine hanımını bu eleştirisine Arzu hanımda destek verdi. Arzu hanım masada bulunan bardakları beğenmediğini söyledi. Büşra hanım yemek takımının 2500 TL ye aldığını söyleyince kızlar pahalı buldu. Büşra hanım çeşit çeşit yaptıği yemek ev pastalar masa düzenine renk katmış. Masa düzeninin eleştirileri bitince Büşra hanımın yaptığı ikramları alıp Gelinlerimiz Büşra hanım  eşi ile nasın tanıştığını ve düğünde neler yaşadıklarını anlatması için salona geçtiler.

Gelin Evi Büşra’nın Puanı

Gelin evinde 27 Ekim Cuma günü yarışan  Büşra  hanıma Seda 4  puan verdi.  Arzu hanım 3  puan verdi. Ayşenur hamın 4  puan verdi. Emine hanım 3  Puan verdi. Totalde Büşra hanım toplamda  18 puan aldı. Haftanın son günü 5. günün de yani 27 Ekim Cuma  günü Büşra  Hanım’ın aldığı puan ile birinciliği alabilecek mi?

Gelin Evi Büşra’nın Evinden Kareler

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu