Gelin Evi

Gelin Evi 3 Kasım Cuma Altınları Kim Aldı? Hangi Gelin Birinci Oldu?

Gelin evi 30 Ekim 3 Kasım haftasında gelinlerimiz kendi dekorasyonlarını göstermiş ve bu dekorasyonlar dan puanlar topladılar. Bu gün yani 3 Kasım 2017 tarihinde Altınları kimin aldığını ve kimin birinci olduğunu merak ediyorsan yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Gelin Evi 3 Kasım Cuma Altınları ve Birinciliği Kim Kazandı?

Gelin Evi 30 Ekimde Meryem hanım yarışmış ve gelinlerimiz Meryem hanımın dekorasyonu için Avizelerin Kevser hanım uygun bulsa da Pelin hanım avangart bir salon takımına uyumsuz olduğunu söyledi. Gelinler salonu eleştirdikten sonra mutfağa geçtiler. Pelin ve Aysun hanım mutfağın geniş ve ferah olduğunu beğendiklerini söylediler. Pelin krem tonu çok sevdiğini ama krem tonunu beyaz eşyanın rengi ile uygun olmadığını söyledi. Esra hanım ise tezgahın siyah olmasını beğenmedi.Bu eleştirilerden sonra gelinlerimiz Meryem’e 21 Puan vermişlerdi.

Gelin Evi Meryemin Puanı

Gelin Evi 31 Ekimde Esra yarıştı ve Esra’nın evi için gelinlerimiz Meryem hanım avizenin odaya uyum sağladığını söyledi Esra hanım avizeyi  89 tlye aldığını dile getirdi. Esra hanımın evi 1+1 olduğu için mutfağı salon içerisinde. Gelinler fazla bir yol kat ermeden salon içerisindeki mutfağın değerlendirmesine geçtiler. Meryem hanım mutfak dolaplarını beğendi. Pelin hanım perdelerin zebra olmamasını eleştirdi. Mutfak eleştirisi de bitince yatak dasına geçtiler. Aysun hanım yatak odasında gri rengin olmasını uyumsuz buldu. Kevser hanım ise perdelerin her odada aynı perdelerin kullanılmasını eleştirerek Esra’ya 22 Paun verdiler.

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra Resmi16

Gelin Evi 1 Kasımda Kevser hanım yarıştı. Kevser hanımın ev dekorasyonu için gelinlerimiz Aysun hanım tezgah rengini beğenemediğini söyledi. Ayrıca dolapların yetersiz olduğundan bahsetti. Meryem hanım mutfaktaki aksesuarları beğendiğini söyledi. Esra hanım masanın renkli olmasını mutfaktaki renkleri uyumsuz olduğunu söyledi. İnceleme heyeti yatak odasına odasına geçtiler. Esra hanım yatak odası dolabını büyük buldu. Gelinlerimiz Kevser hanıma 24 Puan verdiler.

Gelin Evi Kevserin Puan Resmi

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Günü Pelin Hanım yarıştı. Pelin hanımın ev dekorasyonu için gelinlerimiz Aysun hanım buzdolabının renginin siyah olmasını mutfağın konseptine uygun bulmadığını söyledi. Esra hanım mutfağı gene olarak beğendiğini ama çok fazla aksesuar olduğu için gözlerini yorduğunu söyledi. Denetleme ekibi mutfağı bitirince yatak odasını incelemeye geçtiler. Esra hanım yatak odası zevkine hitap etmediği için yorum yapmak istemezken Aysun hanım mobilyanın siyah olması odayı kararttığını dile getirdi. Gelinlerimiz Pelin Hanım için 25 puan verdiler

Gelin Evi 2 Kasım Perşembe Pelinin Puanı

Gelin Evi final günü yani 3 Kasım Cuma günü Aysun hanım yarıştı. Gelinlerimiz Aysun hanımın dekorasyonu için Pelin hanım bütün günü mutfakta geçen hanım için siyah olmasını beğenmediğini söyledi. Aysun hanım siyah rengi beğendiğini söyledi. Pelin hanım yerdeki desenlerinde siyah olması göz yorduğunu söyledi. Aysun hanım mutfak eleştirisini tamamlayan gelinleri yatak odasına götürdü. Esra hanım yatak odası dolabının hem rengini hemde temizlik açısından beğendiğini söyledi Aysun hanım yatak örtüsünü 350 tlye aldığını söyledi. Meryem hanım yatak odasını genel olarak beğendiğini söylerken Kevser hanım perdelerde fon olmadığını eleştirdi.Meryem hanım avize ve abajürlerin şeklini ve rengini beğendiğini söyledi. Geçen haftanın birincisi Seda hanım Bu hafta yarışan  Aysun hanıma +2 puan verdi. Böylelikle Aysun hanımın 30 puan ile Aysun haftanın birinciliğine oturdu.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu