Gelin Evi

Gelin Evi 3 Kasım Cuma Aysun Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 3 Kasımda Aysun hanım yarıştı. Aysun hanım Kaç Puan adlı? Gelinlerimiz Aysun hanımın ev dekorasyonu için ne dediler. Hepsi ve daha fazlası için yazımızın devamındadır.

Gelin Evi 3 Kasım Cuma Aysun Kimdir?

Gelin Evi 3 Kasım Aysun Resmi

Aysun gelin evine katılmasını görümcesinin aklına getirmesi ile başvurduğunu söyledi. Aysun hanım eşi Fatih bey ile tanışma hikayesini bizlere şöyle anlattı. Aysun,okul bahçesinde birbirlerini gördüklerini ama Aysun hanım eşi fatih beye bakmadığını Aysun hanım kardeşini okuldan alıp eve gelirken Fatih bey takip eder.

Gelin Evi 3 Kasım Aysun Resmi1

Eve yaklaştığı sırada Fatih bey hemen durdurup telefon numarasını ısrarla ister. Aysun yanındaki arkadaşında baskısı ile numarasını verir ama telefonlardaki mesajlarına cevap vermez.Fatih bey ısrar eder Aysun hanım daha sonra sahilde oturp konuşurlar ve evliliğe giden yolda ilk adımı atarlar. Yıllar yılları kovalar. Aileler araya girer isteme düğün olayı gerçekleşir.

Gelin Evi Aysun’un Ev Dekorasyonu

Gelin Evi 3 Kasım Cuma günü Aysun hanım yarıştı. Gelinlerimiz Aysun hanımın Kartal’daki evine Pasta takımı hediyesi ile gelirken Kevser hanım yolda ayağını burktuğu için gecikerek katıldı. Bizde dizicenter olarak Kevser hanıma geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Gelinlerimiz koltuk takımını beğendi. Kevser hanım gelir gelmez küçük pencerenin fon olmadığı için eleştiride bulundu. Duvar kağıtlarını eşinin beğendiğini söyledi. Gelinlerimiz mutfağa geçtiler

Gelin Evi 3 Kasım Aysun Resmi2

Pelin hanım bütün günü mutfakta geçen hanım için siyah olmasını beğenmediğini söyledi. Aysun hanım siyah rengi beğendiğini söyledi. Pelin hanım yerdeki desenlerinde siyah olması göz yorduğunu söyledi. Aysun hanım mutfak eleştirisini tamamlayan gelinleri yatak odasına götürdü. Esra hanım yatak odası dolabının hem rengini hemde temizlik açısından beğendiğini söyledi Aysun hanım yatak örtüsünü 350 tlye aldığını söyledi. Meryem hanım yatak odasını genel olarak beğendiğini söylerken Kevser hanım perdelerde fon olmadığını eleştirdi.Meryem hanım avize ve abajürlerin şeklini ve rengini beğendiğini söyledi.

Gelin Evi 3 Kasım Aysun Resmi3

Kevser hanımda renginin en azında mor tonu olması gerektiğini söyleyerek Aysun hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler.Pelin hanım ve Esra hanım yemek takımlarını çok beğendiklerini söylediler. Meryem hanımın çatak bıçak takımının sade olmasını beğenirken yemek takımının kahvaltılık gibi durduğunu söyledi. Gelinlerimiz Aysun hanımın hazırladı birbirinden renkli ikramların bir çoğunu kendisinin yaptığını söyledi. Gelinlerimiz kadayıf dolmasının tarifini Aysun handan istedi. Aysun hanım Eşi Fatih bey ile hikayesini anlatmak için gelinlerimizi Salona tekrar götürdü. Gelin Evi Aysun hanımın çeyizlerini gelinlerimiz ilgi ile incelediler.

Gelin Evi 3 Kasım Cuma Aysun’un Puanı 

Gelin Evi bu haftada da İstanbul’lu gelinlerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Haftanın ilk günü Meryem hanım yarıştı. Meryem Gelinlerimizden 21 puan aldı. Haftanın ikinci günü ise Esra hanım yarıştı ve Gelinlerimizden 22 puan alabildi. Haftanın 3. günü Kevser hanım yarıştı ve 24 puan aldı. Gelin Evi haftanın 4. Gününde Pelin hanım yarıştı ve 24 Puan almıştı. Haftanın Final Gününde Aysun Hanıma Meryem  hanım  ➡  7 puan verdi. Kevser hanım  ➡ 7   puan verdi. Esra hanım  ➡  7 puan verdi.  Pelin hanım  ➡  7 puan verdi. Böylelikle Aysun 28  hanım  puan almış oldu. Geçen haftanın birincisinden de +2 puan alan Aysun totalde 30 puanla haftanın birincisi oldu

Gelin Evi 3 Kasım Aysun Resmi10

Gelin Evi Aysun Hanım’ın Evinden Karaler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu